Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdekel engem pár információ...

Érdekel engem pár információ a forgalmi vizsgáról. Én a folyamatot tudom, mert márt itt voltak kérdések arról. Ha eltelt 580 km, mehet vizsgára amikor én gondolok hogy kész állok vagy az az oktatómtól függ?

Figyelt kérdés

De ami engem érdekel a következők:

1. Ugyanabban a autóban fogok vizsgázni, mint amelyikben gyakoroltam? Csak mert vannak olyan országok, ahol vizsgánál mást autót kapsz...

2. Forgalmi vizsga egész Budapestben lehet, vagy csak abban a kerületben ahol vezettem?



2023. júl. 31. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha eltelt 580 km, mehet vizsgára amikor én gondolok hogy kész állok vagy az az oktatómtól függ?

Igen.

Ugyanabban a autóban fogok vizsgázni, mint amelyikben gyakoroltam?

Ha csak le nem cseréli az oktatód az autóját, akkor igen.

Forgalmi vizsga egész Budapestben lehet, vagy csak abban a kerületben ahol vezettem?

Attól függ, melyik vizsgaközpontnál vizsgázol.

[link]

Itt vannak a vizsgaútvonalak.

2023. júl. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Had kérdezzem még. Mi alapján tudom pontosan melyik az én vizsgautvonalam? Gyorsjogsiban tanulok.

2023. aug. 1. 23:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Húzni kell a vizsga biztostól egy lapot amit te választasz ki,és azon rajta lesz a vizsga útvonalad száma.
2023. aug. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!