Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Általában hanyadikra sikerül...

Általában hanyadikra sikerül a forgalmi vizsga? Kinek hogy volt?

Figyelt kérdés
Elsore nem engedtek at. Jott elottem egy biciklis es ugy tudtam biztonsagosan megelozni hogy az utolso 3 meter zarovonal volt. Ami nem volt belátható. Elso 2 perc.... Alljon felre. Vege. (szembol jottek. Biciklis 20 al ment. Foutrol beszelunk)
2023. aug. 9. 11:34
A kérdező szavazást indított:
1re sikerult
2 re sikerult
3 ra sikerult
4 re sikerult
5 re sikerult
5 után sikerült
Nem sikerült egyaltalán.
24 szavazat
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
B kategoria
2023. aug. 9. 11:36
 2/19 anonim ***** válasza:
67%

Elsőre, pedig a záróvonalat is átléptem.


Forgalmas utca, középen záróvonal, merőlegesen parkolnak autók, egy böszme nagy pickup is, kilóg a segge a sávom felébe.


Vállvonás, index, zárovonal, megyünk tovább.

2023. aug. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elsőre sikerült szerencsére, nem is mentem volna többször ha nem jön össze :D Hibapontot kaptam mert nem jó sebesség fokozatban haladtam néha, meg még egyet mert a parkolóban lassan haladtam (ezt mondjuk azóta se értem, hogy miért hiba, tele volt emberekkel)
2023. aug. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Telepulesrol kifele vezeto uton voltunk. Ami gyorsul. Jottek mentek kb maximum megengedett sebesseggel. Pont elottem ment egy feher mezes biciklis 25 el az ut kozepen. Elsore nem mertem megelozni mert ha az izgalom miatt elrontok valamit hiaba van fek az oktatonal mindketten meghalunk.

Masodikra mar meg tudtam volna. Jottek szembe 50 el. Az elozes utolso 3 metereben futottam vissza a zarovonalra.

3 lehetoseg volt.

1 Visszahuzodok de veszelyeztetem vele a biciklit mert lassan halad.

2 nem huzom vissza a zarovonalon es frontalisan belemegyek az elottem jovobe aki elott azert szepen visszahúztam.

3 rahuzom a biciklisre hogy ne fussak ra a vonalra.


Szerintem valaki kikuldte oda a bringast. Lehet van egy bringas ott a vizsgabizottsag kornyeken es egy ezresert 20 al korbemegy amikor jelet kap.

2023. aug. 9. 12:01
 5/19 A kérdező kommentje:
Masik lehetoseg h meg sem elozom hanem 20 al megyek en is mogotte. De ezzel vagy feltartom a sort vagy masok kezdenek veszelyes elozesbe amitol megint csak nem lehet a biciklist sem megelozni.
2023. aug. 9. 12:02
 6/19 A kérdező kommentje:
A zarovonal egy rovid 10 meteres szakasz volt amely egy autobuszonolnel es ipari parknal tiltotta a veszelyes manovereket. 10 meter utan ujra vegtelen ut. Eszre se lehetett venni.
2023. aug. 9. 12:03
 7/19 A kérdező kommentje:
Majdnem utanamentunk a vizsga utan, az oktato is beszelt volna a biciklissel.
2023. aug. 9. 12:05
 8/19 anonim ***** válasza:
Papírforma szerint a leírt esetnél nem előzhetted volna meg. Nyilván a mindennapi gyakorlat más, de a hivatalos legális eljárás az, hogy megvárod amíg a teljes előzést meg tudod oldani záróvonal nélkül, eddig mész mögötte.
2023. aug. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem volt belátható a rövid záróvonal 50 es sebességnél. Hosszú előzéssel hiaba volt belathato az ut. Amikor azt mondta a biztos h lathato volt hazudott. Aki ismeri az utat az tudja. Más nem számít rá. Előzni tilos jelzés sem volt.
2023. aug. 9. 12:08
 10/19 A kérdező kommentje:
A biciklis nem húzódott le annyira hogy biztonsággal előzés nélkül el lehessen mellette haladni. Egész életemre megjegyeztem most ezt a pillanatot....
2023. aug. 9. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!