Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tatabányán forgalmi vizsga...

Tatabányán forgalmi vizsga tapasztalatokat szeretnék kérni, kinek hányadikra sikerült, miért bukott meg?

Figyelt kérdés
Tudom hogy 643526 kérdés és válasz van ezzel a témával kapcsolatban, de nem mindegy hogy valaki Pesten vagy vidéken csinálja a jogsit.

2012. aug. 31. 12:59
 1/6 anonim válasza:
Én 3x buktam meg forgalmiból,sajnos az első 3 vizsgabiztosom nagyon szigorú is volt,elsőnek be álltam 1 kapubejáróba,másodjára bele kötöttek abba hogy "nem néztem körbe",a harmadikra meg már nem is emlékszek.:D Mostanába sikerült de várhatok 1 hónapot amire kiküldik.:(
2012. szept. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Melyik autósiskolánál tanultál? Én már buktam egyszer a saját hibámból ami a stresszből adódott 11.-én megyek legközelebb hát nagyon nem szeretnék megbukni. :)
2012. szept. 2. 10:54
 3/6 anonim válasza:
KÉSZ-nél Orlon,hát nagyon nehéz átmenni,inkább nézz körbe 50x és még lassabban is menj...tőlem kérdezték,hogy nem megy az autó?mondtam hogy biztonságos közlekedés érdekében megyek lassabban,mer ha túlléped az már elvileg kizáró ok...:D utólag is csak szerencsém volt,így is mentem vagy 60órát...:D
2012. szept. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. szept. 2. 15:52
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
A legtöbb leggyakoribb bukás az elsőbbségadás és a táblák felett átsiklás miatt van. Gyakori hibapontokat lehet szerezni az indexelés elmulasztása miatt és a táblák sebességhatárának nem betartása miatt. Gondolok itt a sok 30-40 es táblára. És a gyalogosokra kell nagy figyelmet fordítani mert eszetlenül rohangálnak. A másik dolog aminél szintén banális az a biciklis sávon belüli előzése, Gondolok itt arra mikor közel stávol senki de záróvonal van felfestve a biciklis teker az út szélén és nem előzheted meg... Mert akkor buktad a vizsgád. A nyomorult biciklis el nem tudja képzelni mért nem előzöd meg és integet elhúzódik lassít hogy előzd meg.. A másik ilyen idegsítő dolog mikor a gyalogos lelép majd visszalép az útról.. Olyankor is el lehet gondolkodni hogy mi van. és mit mond erre a vizsgabiztos..
2012. szept. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm is ott vizsgázott, eddig 3-szor bukott meg. Szidja a vizsgabiztosokat, pedig nincs igaza. Jogos bukásnak tartom mikor valaki nem tud rendesen parkolni, és párhuzamosnál több mint 30 centire áll meg a szegélytől. Én nő létemre be tudok úgy állni, hogy kb 2 centire van a szegély, pedig nekem a parkolás a mumusom volt, elég nehezen éreztem rá a lényegére.

Bár személyes tapasztalatom nincs Tatabányával, de tuti, hogy könnyebb levizsgázni, mint Pesten.

2012. okt. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!