Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy városi autó is jó lehet...

Egy városi autó is jó lehet pályára? Suzuki wagon r+?

Figyelt kérdés
Régen ültem wagon r-be azt tudom, hogy nagyon könnyű ki-be szállni, viszont pályán is megállják a helyüket? Tegnap előztem meg egyet pályán és kb olyan 160nal ment és nem úgy nézett ki mint ami imbolyog.

2023. aug. 14. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Nem jó. Kényelmetlen, hangos, sokat fogyaszt.
2023. aug. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3%
Melyik pálya? Hungaroring? Nordschleife? Spa Francorchamps??
2023. aug. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
Tanulópályára maximum
2023. aug. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

Én wagon r+-t nem vezettem, csak ignis-t, az is hasonló bódé.


Nekem egy sportkocsim van ami szerelőnél volt több hétig, a sportkocsi részt csak azért emelem ki mert állítható futóműve van, meg eleve ültetve van gyárilag tehát úgymond eléggé kanyarvadász.


Családon belül kölcsön kaptam egy Ignis-t erre a cirka 3-4 hétre.

Először halálfélelmem volt benne, mert úgy imbolygott, az egész, hogy azt éreztem az első kanyarnál beborulok vele az árokba.


Aztán rájöttem, hogy amúgy egy tök stabil jármű, csak nem szoktam hozzá ehhez a fajta látszólag bizonytalan mozgáshoz, amit ezek a gépek tudnak produkálni.


A végén mikor vissza kellett adnom, megmondom őszintén nagyon kellemeset csalódtam, mert egyáltalán nem rossz autó, nem ígér sokat, nem is ad sokat, de azt biztosan tudja.


Szóval engem pl meggyőzött, hogy ár érték arányban jó autó.

2023. aug. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen autókban már 90-nél is halálfélelmem van. Ha nem napi szinten pályázol kibírható, de ha tudod hogy sokat mész ott biztos hogy egy nagyobb utazóautóban gondolkodnék.
2023. aug. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak második autónak kellene a városba szaladgálni. Csak most hogy megláttam pályán, ötlött fel bennem. M3-ason egyébként. Kössz a releváns választ 4es!
2023. aug. 14. 17:22
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Második autónak tökéletes
2023. aug. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Varosba tokeletes. Sot.

Autopalyan ha evente parszor hasznalod, kibirhato. Rendszeres palyazasra felejtos.

2023. aug. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó autók, 1.3-as motorral 100-al még lehet normális fogyasztással menni vele, annál többel nem érdemes, mert sokat fogyaszt és nem túl stabil, meg amúgy hangos is. Nekem ignisen van, szeretem, de nem 140-es autópályázásra találták ki azt meg kell hagyni. Országút vagy autópályán 100-110-el azért még használható. 1.0-s motorral felejtsd el az autópályát wagonrben.
2023. aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
Ha megnézed, még elég sok vasaló Swift is rohangál a pályán, szóval simán mehetsz rajta Wagon R-rel is, nyilván nem 150-nel kell…
2023. aug. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!