Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy városi autó is jó lehet...

Egy városi autó is jó lehet pályára? Suzuki wagon r+?

Figyelt kérdés
Régen ültem wagon r-be azt tudom, hogy nagyon könnyű ki-be szállni, viszont pályán is megállják a helyüket? Tegnap előztem meg egyet pályán és kb olyan 160nal ment és nem úgy nézett ki mint ami imbolyog.

2023. aug. 14. 16:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
80%

lehet autópályázni vele, de amugy a dobozforma miatt 100km/h felett elkezd jelentősen emelkednia fogyazstás



Nekem suzuki ignis 1.3 masinám van...


Sima országuton ahol ugye 100 alatt közlekedik az ember 6l/10km a fogyasztása


Autopályán ha 120-130 között mész ez felmegy 6.5 l/100km főlé

130 felett mondjuk 150kmH-nál gyorsabban nem érdems menni mert háát nem arra való

na lényeg hogy ha tolod neki olyan 140-150 el akkor 7 l főlé megy a fogysztás

(és eza klima használat nélküli fogyazstás.


Ezek az autók városba vannak kitalálva, városi kisautók, de természetesen minden további nélkül lehet velük messzire menni, autópályázni.


Nyílván nem olyan mint valami nagyobb autóban, de simán ki lehet bírni


Én az ignissel voltam már gyakorlatilag az összes szomszédos országban, sose volt vele semmi baj, mivel 7 es béjemvém még nem volt igy a kényelem mint fogalom náálam mást jelent. Nekem az ignis is"kényelmes a maga módján.


Van egy dolog ami nagyon nem jó ha hosszú utra megyek... Kicsia benzin tank,(41liter) igy elég gyakran kell tankolgatni.

2023. aug. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

160 az kb. a végsebessége lehetett.


De megint félre van értve a kérdés:

Tud menni autópályán ≠ jó vele menni autópályán.

Az előbbi igaz, az utóbbi nem.

2023. aug. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!