Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift Sport (2004-2009)...

Suzuki Swift Sport (2004-2009) megbízhatóság?

Figyelt kérdés

Nézzük ezeket a 2000-es évekbeli Sport Swifteket, valami kicsit sportosabb kisautót keresünk de nem akarunk drága fenntartási költségeket.

A normál Swiftektől megszokott megbízhatóságot lehet várni vagy itt több probléma szokott lenni?



2023. aug. 14. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

borzalmas, mennyi tévhit van forgalomban...az én sprtom 2005-ös, hibátlan. Kemény, de nincs baj vele. Most viszem műszakira, már alá sem megyek, csak lemosom, és viszem.

130-al jöttem az M3-on, 400 db tetőcserép hátul, egyszercsak egy másik sport húzott el mellettem úgy, mintha álltam volna..


Nem véletlen a Suzuki híre..mindent gyárt, ami hírnevet ad...csónakmotort, sportmotort, robogót, személyautót...és még néhány ezt-azt..

2023. aug. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Már mint a futómű kemény?
2023. aug. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én elgondolkodnák a fiesta st-n is, abban 2literes motor van 150lóval és az is kisautó. Azt viszont nem tudom, hogy van-e annyira strapabíró mint a Suzuki.
2023. aug. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Suzuki Swift Sport xDD

Vegyél egy Golf GTI-t vagy hasonlót ha sportos hatchbacket szeretnél.

Ha meg fillérb*szóskodsz a fenntartással akkor nem neked való ez a kategória.

2023. aug. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Persze, ugyanazt a megbízhatóságot egy -1520 éves "sport"autótól, mint a mezei változatától.

Ezeket az igazi fillérb/szó sportos élményre vágyóknak gyártották. Ennyi idő alatt legalább egy olyan tulaja volt, aki ütötte rendesen. Ez olyan kérdés, mint hogy az 1.8T VAG ugyanolyan megbízható-e, mint egy TDI. Persze, ha megtalálod azt egyet, amit nem rúgtak szét. De annak az árát meg nyilván már nem akarod kifizetni majd, mert neked olcsó kell

2023. aug. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Ugyanolyan jó mint az 1.3-as belőle. Annyi különbséggel, hogy ha összetöröd 5x annyiba kerül rá minden. (Lámpa, lökhárító, tükör stb) Ellenben baromi élvezetes autó.
2023. aug. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon elszomorító mennyire nem lehet egyetlen értelmes választ kapni egy kérdésre itt. Csak degeneráltak vannak ezen a fórumon?


Értelmezem számotokra a szöveget: van az 1.3-as Swift, ami áll alkatrészekből.

Van az 1.6-os Swift, ami áll kicsit más alkatrészekből.

Ugyanazon állapot és használat esetén (egyébként kínálat felső részéről lehet venni ebből 2 misiért) milyen a különbség a fenntartási költségek között?


Ez volt a kérdés lényege, köszi.

2023. aug. 15. 22:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Megnézed unixban az alkatrészárakat és megtudod. Ehhez nem kellünk mi
2023. aug. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7: Azért, mert nem azokat a válaszokat kapod, mint amire számítottál még nem lesz mindenki hülye...
2023. aug. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért nem kapsz releváns választ, mert itt senki nem jár ilyennel.
2023. aug. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!