Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Oktatót kéne váltanom?

Oktatót kéne váltanom?

Figyelt kérdés

Múlthéten voltam először vezetni, tudni kell rólam, hogy akkor ültem először autóban, úgy hogy nem utas vagyok, először szimpatikusnak tűnt az oktató, de az idő múlásával egyre kevésbé. Az első két órás vezetésből másfél óra abból állt, hogy beszélt nekem minden féle szituációkról, ezt ronthatom el- azt ronthatom el, ha ezt- azt csinálom egyből megbukok, ha meg nem figyelek eléggé akkor meg embert is ölhetek. Aztán utána vezettem egy 20 percet ahol az elindulás megállást gyakoroltuk, ami nyilván nem ment profin, és emiatt teljesen lekezelően kezdett velem beszélni. A héten is voltam egyszer vezetni, ott csak 40 percet beszélt, meg a játékautóival mutogatott nekem helyzeteket. A maradék 1 órát rutinpályán töltöttük ugyanazzal mint előző órán, csak már emelkedős indulást is csináltunk, úgy hogy még a rendes sem ment zökkenőmentesen, nyilván ez se volt a legprofibb (Arról pampogott, hogy nem igaz hogy nem hallom/ érzem, hogy mikor akar indulni az autó a lejtőn) Aztán ebben az 1 órában mindenért lecseszett, bármit csináltam semmi sem volt jó, megdicsérni meg egyszer se dicsért, akkor se ha jól csináltam esetleg valamit. Teljesen elment a kedvem az egész vezetéstől és gyomorgörccsel megyek következő órára, pedig már eddig alig vártam a vezetést, mostmeg már nincs is kedvem letenni a jogsit.

Szerintetek? :/

Köszi ha végigolvastad :)



#jogosítvány #oktató #Tanulovezető
2023. aug. 15. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem, minden oktató ilyen.
2023. aug. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez a helyzet javulni nem fog, ez elég világos.
2023. aug. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Várj még.
2023. aug. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

kérd magad automata váltós kocsira..az nem fullad le. Hogy mit jegyeznek be a jogsiba, azzal ne törődj, mert kezd túlnőni az élet a

kéziváltósokon...a villany olyan, mint az automata.

2023. aug. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én váltanék, de csak olyanhoz mennék, akikről tutira tudom, hogy normális lesz.
2023. aug. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Én még a 20. órán is lefulladtam meg sajáttal is. Mióta nem figyelek se a váltásra, se az indulásra, azóta megy a vezetés.

Semmi értelme előre mutogatni a játékautóival. Nekem ha vmi szitu nem volt világos, félreálltunk, rajz, magyarázat. Persze mondta volna útközben is, de nem tudtam úgy figyelni. Én váltanék, nem 2 fillér az óra.

2023. aug. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5. És olyat hol találsz? Én már be fürödtem oktatókkal a legtöbb proli barom és lehuzós. De csak jó lenne azért egy jogosítvány.
2023. aug. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ismerősök ajánlása alapján, fórumokon, ilyesmi.
2023. aug. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az életben dönthetsz úgy hogy feladod, de dönthetsz másképp is. Én azt mondom folytasd és légy minél határozottabb. Ha meg esetleg beszól valami olyat, amit már túlzásnak érzel, akkor vissza kell szólni, hogy nálad van végül is a kormány, és ilyenkor az ő élete is a te kezedben van. Ezzel azért nem kéne játszania nem?
2023. aug. 18. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!