Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Érdemes oktatót váltanom? ( B...

Érdemes oktatót váltanom? ( B kategória,van már jogsim)

Figyelt kérdés
35 éves nő vagyok, 6 hónapos kismama. 18 éves koromban tettem le a jogsit,azóta nem vezettem. Újra akarok tanulni vezetni,mielőtt a baba megszületne (hogy miért nem álltam előbb neki,és miért nem vezettem eddig,azokra van válaszom,de ez nem a kérdés tárgya,úgyhogy nem részletezném). Az elmúlt hónapban elkezdtem egy oktatóval gyakorló órákat venni, de azon kívül,hogy árban jó,nem nagyon szól más mellette. Az első órán rendes volt,nem is vettünk sok mindent,de azóta kész rémálom az egész. Először is sokszor lemondja az órát,vagy későbbre teszi vagy előrébb hozzá pár órával,vagy másnapra,de olyan is volt,hogy elfelejtett beírni. Ezt még elviselném (bár nehezen,mert aznapra kvázi mást már nem merek tervezni) ha jól oktatna. De az első óra után mindent is egyszerre csinálunk, én hiába mondtam többször is,hogy nem tudok ennyi mindenre még figyelni,nem változtatott a tanításon,ha lehet ezt annak nevezni. Most már hat alkalmon vagyok túl,és nem látom,hogy valami rendszer szerint haladnank. Továbbra is felemeli a hangját,ha nem úgy csinálok valamit ahogy kellene,lecsesz,hogy nem értem az autót..és hiába mondom,hogy persze hogy nem,nem változik semmi. Most már nagyon sürget az idő,ráadásul megy a pénzem is, és ha már megy,azt akarom érezni,hogy fejlődok.Tegnap,valószínű a fáradságtol es a kimerültsegtol na meg a hormonoktol is,hazaérve elsírtam magam. Az egyetlen érv, hogy olcsóbb a többiekhez képest, gondolom mivel nyugdíjas, és az autós iskola is az övé. És néha -néha de tud mondani olyan dolgokat amiből tanulok,de inkább csak elméletben,gyakorlatban nem.

2022. okt. 25. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem is kérdés.
2022. okt. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondold végig józan ésszel....megveszel egy olyan ízű fagyit 50 ft-ért, amig amúgy nem szeretsz vagy fizetsz 80 ft-ot olyan ízért amit szívesen megeszel
2022. okt. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazatok van,így leírva meg vissza olvasva tényleg egyértelmű. A legfőbb gondom a következetlenség,a minden rendszer nélküli "tanítás". 30 órát,azaz 15 alkalmat szántam rá (plusz egy-kettő ha nagyon kellene még),de így 6 alkalom után látom,hogy ez így rendszer nélkül csak egy katyvasz lesz.
2022. okt. 25. 13:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!