Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Központi zár miért nyílik ki...

JaniB kérdése:

Központi zár miért nyílik ki rögtön azután, hogy bezárom?

Figyelt kérdés
Ford Fusion 1.4 benzines 2007-es évjárat. Délután zártam volna az autót mikor fölfigyeltem rá, hogy abban a pillanatban hogy bezárom az autót a központi zár rögtön kinyílik. Mi lehet ennek az oka? Újra nyitottam az összes ajtót a csomagtartó ajtóval eggyüt és visszazártam hátha valami be van akadva az ajtóknál de semmi változás.

2023. aug. 16. 09:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Pontosítás kedvéért, mikor bezárom az autót, az összes ajtó bezáródik utána pedig rögtön kinyílik az összes ajtó. Tehát nem tudom lezárni az autót.
2023. aug. 16. 09:09
 2/4 anonim ***** válasza:
Valamelyiket nyitottnak érzékeli.
2023. aug. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet pl. az is hogy beragadt a nyitás gomb a távirányítón. Vagy nyitva van valamelyik ajtó vagy csak úgy érzékeli az autó.
2023. aug. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Közben találtam egy oldfalt a Ford ajtókkal kapcsolatbvan. [link] Kinyitottam és lecsuktam a motorháztetőt. Azóta megoldódott a problémám. :)
2023. aug. 18. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!