Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motoros oktatáson mennyire...

Motoros oktatáson mennyire néznek ki ha megveszem előre a felszereléseket?

Figyelt kérdés

Ok lehet, hogy hülye kérdés.


Nyilván előbb utóbb meg kell legyen minden, de PL sisakot már vettem, azt az oktatás idejére is mindenképp sajátot akarok. Magasszárú cipőn kívül mást elvileg adnak addig.


Viszont nezelodtem és ennyi erővel akkor már veszek dzsekit, csizmát, kesztyűt is. Persze akkor már jobb fajtát, ilyen szempontból a pénz nem számít, de legyen minőségi. Persze az se hátrány ha jól néz ki.(de ez másodlagos)


Ezt mennyire nézik rossz szemmel ha én kezdő lévén már az első órákra is full saját cuccal megyek?


2023. aug. 20. 09:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire! Ugyanis már az első rutinórán is motorra fogsz ülni, és megfelelő SAJÁT védőfelszerelés nélkül ezt nem fogják engedni. Ahol én tanultam, ott max bukót tudtak volna adni, semmi mást, szóval emiatt kár aggódni.
2023. aug. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért néznék rossz szemmel? Nem is értem.
2023. aug. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Hogy merülhet fel valakiben ennyire, de ENNYIRE ostoba kérdés? Egyszerűen fel nem foghatom.
2023. aug. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
Hogy lehet ennyi szorongással élni? Az utcára azért ki mersz menni?
2023. aug. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3,4 semmit nem tudtok rólam.


1,2 köszi szépen

2023. aug. 20. 09:58
 6/10 dirtboy ***** válasza:

Semennyire nem néznek hülyének szerintem,legalább látják hogy felkészültél.

Azonban bőr ruhátnem javaslok tanuláshoz. Sokkal szenvedősebb lesz vele a vezetés a városban és a rutin vizsga lassú feladataninál is sokkal rosszabb mert nehezebb benne mozogni.

Én is bőrben motorozok /naked bikeon/ de jogsizni vettem egy olcsó cordurát amiben könnyű mozogni és a szellőzése is sokkal jobb.

2023. aug. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Milyen sisakot vettél?
2023. aug. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semennyire, én is megvettem mindent.
2023. aug. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egy Icon airflite peacekeepert :)
2023. aug. 20. 12:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is megvolt mindenem első rutin órára.A többiek szenvedtek az ezer èves kinyúlt tèpőzáras protektorokkal, valahogy nem èrdekelt, hogy a többiek mit gondolnak. Amúgy semmit, max megkèrdeztèk hogy mi mennyibe került.
2023. aug. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!