Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek és tapasztal...

Mi a véleményetek és tapasztalatotok a Volkswagen Jetta 1.4 TSI BMT Comfortline - 2018 autóról?

Figyelt kérdés

Most ezzel szemezik a család(lásd link)

Pro és kontra véleményeket várunk.


Link: [link]



#Volkswagen Jetta 1.4 TSI BMT Comfortline
2023. aug. 28. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Tágas, jó autó.

Ebből az évjáratból már a TSI motorok is jók.

Esetleg nézzétek meg a Golfokat, összeszerelésben azert valamivel minőségibbek. (A Jettakat Mexikóban gyártották, a Golfokat Németországban, ez érződik is)

2023. aug. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
(7-es Golf kombira gondoltam)
2023. aug. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Jó a technika, de az ilyen kis kereskedésekkel vigyázzatok! Mindenképp alapos átvizsgálás javasolt független szakértővel. Ha nem engedi, akkor mástól kell venni!
2023. aug. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Koaxk Ábel ***** válasza:
Én is ajánlom, teljesen jó kis kocsi, a műszaki dolgokat meg már előttem leírták nem ismétlem!
2023. aug. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28%

Én eleve nem vennék szedánt. Sokkal jobb egy kombi, hatchback, egyterű, SUV vagy bármi.

Azt szokták mondani, hogy elegáns a szedán. Elegáns persze, egy Mercedes vagy BMW, de nem egy Jetta.

Én azt javaslom nézz inkább mást.

2023. szept. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!