Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szoktak még borítékot adni...

Szoktak még borítékot adni vizsgabiztosnak?

Figyelt kérdés
Gondoltam...me hát na nem nagyon megy a vezetés nekem de jogsit azt szeretnék

#veszély es kenő pénz , boríték, csak mennyek át, jogsi legyen meg, zsebébe csusszanton #BMW megvetem, csapatom ha meg a jogsim , Erdőkertes, Budai gyerek vagyok
2023. szept. 16. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
biztosan szoktak de én nekem nem lenne hozzá pofám
2023. szept. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2023. szept. 16. 20:58
 3/7 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy kiment a divatból. én 2007ben csináltam a jogsit Vácott, már eleve úgy mentünk vizsgára az oktatóval, hogy az volt az első kérdés: van nálad pénz?:DD
2023. szept. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Uhh 😂
2023. szept. 16. 23:21
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ha úgy érzed, hogy 55 percet nem tudsz nagy hiba nélkül vezetni, akkor engedd el a témát teljesen. Nincs szükség még több figyelmetlen, veszélyes autósra, úgy is annyi van mint a sár.
2023. szept. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

"me hát na nem nagyon megy a vezetés nekem de jogsit azt szeretnék"

Ne borítékozgass,hanem tanulj meg vezetni!Mit képzelsz,hogy majd a bénázásoddal veszélyeztetsz más közlekedőket?Van így is elég idióta sofőr az utakon,nem kell még több.

2023. szept. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
41%

Remélem hogy nem kapod meg.. Veszèlyeztetni mások életét nem játék ..

Felelotlenség…

2023. okt. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!