Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy nőnek mennyire illik/kell...

Egy nőnek mennyire illik/kell érteni az autókhoz?

Figyelt kérdés

A legutóbbi veszekedésünknél a férjem azt vágta a fejemhez, hogy engem az autóm se érdekel csak menjen! Motorozni is minek akarok amikor csak tolnám neki és más nem érdekel! Az autóját is félti tőlem és engem is az autótól.

Bármi baja van az autónak, kicsit más a hangja, kicsit más érzet, bármi van azt rögtön észreveszem és el is indítom a problémamegoldást de nem, nem tudom magam megszerelni.Viszont szinte mindig megtudom mondani mi lehet a baja, mert hobbiból is szoktam olvasgatni autós témákról (nemcsak szerelés hanem mindenről) és vannak is tapasztalataim meghibásodásokról. Az olajcsere időpontokra is figyelek nem másnak kell szólni róla. De mondjuk az ablakmosó kifogyott már teljesen és mindig elfelejtek venni. Évente max kétszer takarítom kívül belül. Erre lehet mondani, hogy el van hanyagolva. Igen számít, hogy menjen. Szeretem a sebességet is és nem elégszek meg egy kis teljesítményű nőcis autóval (pedig akkor lenne a legnyugodtabb). Nem vezetek olyan jól mint ő, de igazából a nagytöbbség sem(férfiak is) úgyhogy ettől feltétlenül nem érzem rosszul magam.



2023. szept. 19. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi a baj itt. 😃 Egy teljesen jó átlag felhasználó vagy. Észre veszed, ha nyűgje van és meg csináltatod. Rendszeresen karban tartod. Többet nem kell tudni róla.

A takarítás meg egyénfüggő.

2023. szept. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem tök normális szinten vagy, a párom is ennyire ért hozzá, pedig ő hím :D nem kell mindent tudni szerelni, főleg a mai autóknál és egyéb cuccoknál. Erre van a szakember. Teljesen jó ha karban tartod, észreveszed ha valami nem ok és megcsináltatod, ennyi. Férjed túltolja szerintem.
2023. szept. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóképp "értek" sz autóhoz. De ha a párom ilyen stílusban leszólna inkább őt cserélném le. Párom autószerelő, 19 év szerelési tapasztalattal eléggé ért hozzá. Mégse mondott nekem még hasonlót sem, amit te itt leírtál...
2023. szept. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon.
2023. szept. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!