Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit szólsz lehet többé nem...

Mit szólsz lehet többé nem vezethetsz 110km/h-nál gyorsabban és villanyautót és furgont sem a mostani B jogsiddal az EU terve miatt?

Figyelt kérdés
[link]
2023. szept. 19. 17:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
38%

Viktorta rá fog arra jönni, hogy a gazdaságot igencsak hátráltatni fogja ez a lépés, mert pl.: a futárok nem fogják tudni sem időre-, sem melegében kiszállítani a kajákat-csomagokat, ami súlyos gazdasági visszaesést fog a társadalomban okozni: mennek majd a panaszáradatok, hogy:

"Kipcsak vagyok, egy morcos harcos! Hun a kajám????".


Gondolom majd szól a mocskosszájú haverjának, aztán majd vonaglanak egyet sokat Prüsszeezve...

"Jaj, Prüsszel! Csak a baj van miatta. De azé' add a lóvét!".

2023. szept. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 D.O.81 ***** válasza:
30%
Ezekből az agyhalott óvodásokból mindent kinézek. Tipikus íróasztal mögül diktátoroskodó életművészek. Ezektől logikus döntést nem lehet várni. Nekik mindent a köznépnek meg rohadást, nem ismerős ez? Észak-Korea esetleg?
2023. szept. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Koaxk Ábel ***** válasza:
0%

Igazából számomra annyi változik, hogy eddig a 130-at nem tartottam be, most a 110-et nem fogom, na bumm!


Amúgy traffipaxozásnál, hogy fogják eldönteni, hogy én mehetek e 130-al, vagy csak 110-el?!? :)


Ezt úgy itthagyom...

2023. szept. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!