Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Külföldről behozott motorkerék...

Külföldről behozott motorkerékpár forgalomba helyezése és átminősítése Magyarországon?

Figyelt kérdés

Külföldön vettem egy hibás elektromos A1 (L3e) motorkerékpárt.

Gyári COC szerint tervezett max. sebessége 60km/h, max. teljesítménye 3KW (4 lóerő). Megjavítottam, azonban az új alkatrésszel (motorvezérlő) már csak 45 km/h lett a maximális sebessége.


Ezen új specifikációk alapján már beléeférne az AM kategóriába is, ezért szeretném leminősítetni segédmotoros kerékpárrá.


Minden papírja megvan.


Ez lehetséges? Ha igen megéri belevágni? Mivel nagyon olcsón vettem, ezért nem szeretnék már sokat költeni rá, tehát vagy eladnám, vagy használnám segédmotoros kerékpárként, mivel nincs A1-es jogsim. Pár 10 ezer FT-nál nem költenék rá többet. Külföldi műszaki már lejárt.


Előre is köszi a válaszokat!



2023. szept. 23. 14:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!