Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen magasnak kell lennem...

Milyen magasnak kell lennem ahhoz, hogy egy supermotoról leérjen a lábam? 165cm vagyok. Ekkora magassággal elfelejthetem a supermotokat vagy vannak kisebbek?

Figyelt kérdés
2023. szept. 26. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak kisebb motorok persze vagy kisebb kereket is tehetsz alá.
2023. szept. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudnál mondani kisebb motorokat?
2023. szept. 26. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát az a baj, hogy nekem csak magas motorjaim voltak mint pl aprilia tuareg vagy cagiva elephant. De mentem ötvenessel ami alacsony volt az a rieju rr. Meg azt is nézd, hogy rövid legyen a rugóút.


[link]

2023. szept. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 171 Centi vagyok, 74 centis belső lábszárhosszal(cipő nélkül). Van egy Aprilia SX50-es supermotom 87 centis ülésmagassággal, szóval erősen lábújjhegyes a gép, pont ezért is van ezeken a motorokon keskenyebb ülés, hogy azér ne ülj annyira terpeszben. Épp ez jön ki a másik motorom esetén aminek ugyan 4 centivel alacsonyabb az ülésmagasága, de szélesebb is az ülése, szóval ugyanúgy lábújjhegyes. Egyszer láttam SX50-es hírdetést, ahol benn volt a hírdetésben, hogy alacsonyabb verzió, és ha jól emlékszem, akkor 80 centit írtak. Normál kivitelnél max az ülést tudod átfaragtatni, mert a futóművet itt max teleszkopcserével lehetne leengedni, míg a nagymotoromnál egy himbás mechanizmus van, és ott a "kutyacsont" cseréjével lehet nyerni pár centit.

Persze lehet mondani, hogy nem muszáj, hogy leérjen a (mindkét)lábad, mert majd megdöntöd kicsit, de ez akkor sem egy komfortos dolog, pláne ha ül is mögötted valaki, vagy araszolgatsz a dugóban. Én legalábbis nem érzem magam így annyira biztosnak, főleg az utóbbi helyzetben.

2023. szept. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat!
2023. szept. 27. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!