Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire szeretitek használni...

Mennyire szeretitek használni a klímát az autóban?

Figyelt kérdés
Tehát már akkor is ha csak kicsit van meleg? Vagy csak nagyon melegben? Vagy egyáltalán nem?

2023. szept. 29. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Télen is használom a klímát.

Sokkal hatékonyabban párátlanít illetve sokkal jobban tartja a beállított hőfokon a belső teret

Tévhit hogy csak a melegben kell használni.

2023. szept. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem télen nyáron muszáj használni. Télen párásodik az ablak, nyáron még bármi van még lehet pusztulni a kocsiban. Ritka az amikor elég a menetszél.


Meg én eleve szeretem ha közvetlenül jön az arcomra egy kis friss levegő élénkebb maradok.

2023. szept. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Valami baj van az enyémmel,mert mindíg betaknyosodok tőle másnapra.Nem használom.Inkább ablak le.
2023. szept. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor használom, ha melegem van a kocsiban. Télen meg ha párás az ablak.
2023. szept. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Eleve ha városban autózik az ember, akkor felhúzza az ablakot, hogy ne a forgalom zaját hallgassa, így viszont kell a klíma felhúzott ablaknál.


Amíg nem klímás autóm volt, addig kényszerűen lehúztam az ablakot melegben, de klímával ég és föld a különbség, hogy nem kell a forgalom dübörgését hallgatni.

2023. szept. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Csak akkor használom, ha még a huzat sem elég, hogy ne süljek meg, nem túl erős az autóm és ha bekapcsolom egyenesen gyenge. Meg a fogyasztásban is jelentős különbség szokott lenni. Hűvösebben pedig akkor szoktam, ha sehogy máshogy nem tudom lefúvatni a párát az ablakról. Szóval csak ha nagyon muszáj, meg 1-2 havonta bekapcsolom pár percre, hogy járjon egy kicsit, ne menjen tönkre, ne üljenek meg benne a baktériumok.
2023. szept. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Mindig használom, nappal a meleg, reggel meg a pára miatt. Csak akkor kapcsolom ki, ha hazaértem, be a városba, akkor lehúzom már az ablakot.
2023. szept. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%
Soha nem,megfájdul a fejem és a torkom 2p után. Csak havi 1x kapcsolom be hogy ne döglődjön be
2023. szept. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!