Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kb mikor indul az A1 motoros...

Kb mikor indul az A1 motoros jogosítvány? Mikor lehet elkezdeni? Április? Május?

Figyelt kérdés

2023. okt. 1. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Papíron márc. 1. Én speciel úgy csináltam jogsit, hogy alapból egy kétnapos bevezető tréninggel kezdtem, és még nem is voltam benne biztos, hogy akarok-e jogsit, de jártam ún. rutin technika órákra zárt pályára, ahol rutinfeladatokat gyakoroltunk, KRESZ közben is végig jártam, persze nem mindig szakoktató volt a pályán, hanem vezetéstechnikai instruktor, ami papíron a minimum óraszámba nem számít bele, de az úgysem elég átlag halandónak a magabiztos rutinvizsgához nagyobb kategóriáknál, szóval én már februárban elkezdtem, ha a minimálisnál jobban esett a hó, lemondták az órát.
2023. okt. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem köszönöm szépen a választ!
2023. okt. 1. 23:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Kieg.: nov. 30 - márc. 1. között gyakorlati oktatás nincs. Elméleti tanfolyamra már most is mehetsz.
2023. okt. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ez év elején,március közepén kezdtem, de a sulidon is múlik, hogy mennyi tanulója van, és eltudod-e kezdeni a gyakorlati órákat. Tavaly kezdtem, és idénre maradt a városi vezetés. Érdemes rákérdezni a sulinál, hogy mennyire vannak tele, a kreszt pedig ahogy előttem írták, addig megcsinálhatod.
2023. okt. 2. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen a válaszokat! Szóval hogyha mondjuk januárban elkezdem a kreszt akkor én előre vagyok sorolva úgymond a vezetéshez?
2023. okt. 2. 18:26
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Ezt nem lehet kijelenteni, mivel október végén befejeződik a motoros oktatás, és nálunk is volt olyan akinek még ekkor nem volt meg a rutinvizsgája, így persze ő előrébb lesz, mint te akinek még friss lesz a kreszvizsgája.
2023. okt. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!