Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olyan volt mintha a piros...

Olyan volt mintha a piros lámpánál gurultam volna hátrafelé? “Láttam” az úton hogy gurulok hatra?

Figyelt kérdés

Igaz meg kezdő jogsis vagyok de meg sosem jártam igy. Munkából jöttem haza es két piros lámpánál is igy jártam hogy féken volt a labam es beraktam üresbe. Mögöttem álltak szoval 100% hogy nem gurult. De láttam az úton es olyan érzés volt mintha gurultam volna hatra. Meg azóta is hányingerem van mert azert csak megijedtem.


Vajon mitől lehetett ez?

Volt mar más is igy?

Azt tudom ha esetleg melletted elindulnak olyan mintha gurulnal de mellettem nem gurult senki.



2023. okt. 4. 14:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Addig mozgott alattad az auto, az agyad 'elrakta' az erzest, aztan amikor megallt, nem tudta feldolgozni. Majd megszokod.


Mondjuk hogy azota is hanyingered van az kisse aggasztobb, lehet hogy panikbetegseggel nem kene ezt a vezetes-dolgot eroltetni.

2023. okt. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 Semmi bajom nem szokott lenni vezetés közben a panikom sem jön elő soha teljesen “nyugodt” sofőr vagyok nem kapkodok biztonságosan erzem magam a kormány mögött. Csak annyi a baj hogy ha rosszul leszek utana nagyon sokaig de azt is kordában tartom es vezetés közben sem volt ezzel problema.
2023. okt. 4. 14:45
 3/12 A kérdező kommentje:
#1 Hozzátenném hogy ha barmi lenne barmikor félre állnék természetesen de szerintem minden normális ember.
2023. okt. 4. 14:45
 4/12 anonim ***** válasza:
Agyad játszik veled, pihenj többet
2023. okt. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#4 a panikbetegsegre pihenhet amennyit akar, attol nem fog elmulni.


@kerdezo: szedni kene rendesen a gyogyszereket es szolni az orvosodnak, hogy milyen tuneteket tapasztalsz.

2023. okt. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 Nem szedek semmi fele gyógyszereket 😂 Semmi koze nincs a panikbetegsegemnek ahoz hogy ilyet tapasztaltam más is tapasztal ilyet mikor például nem tudja eldonteni hogy o gurul vagy a mellette levő auto megy. Csak itt kicsit más volt mert nem volt mellettem auto.
2023. okt. 4. 15:09
 7/12 krwkco ***** válasza:
76%

"De láttam az úton es olyan érzés volt mintha gurultam volna hatra. "

Normál embernél ilyen nincs.

Az előfordul, hogy úgy érzed, hogy gurul. Vagy gurul és nem érzed. De ha oldalt kinézel az útra, akkor egyértelmű, hogy mi történik.

Hacsak nincs melletted egy mozgójárda. :-)

2023. okt. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 nemaRendőrség ***** válasza:

Mennyire gurultál? 0.5-1km/h sem vagy mintha rendesen haladtál volna.


Lejtős úton a régi (manuális) autók tudnak hátrafele gurulni lassan, hiába álltak mögötted 1 méterrel.


Nézesd meg a féket

2023. okt. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8 Nagyon lassan minimálisan de fokozatosan. A fekkel tudtommal minden jó es nagyon jol fog úgyhogy biztos csak ugy láttam de fura volt.
2023. okt. 4. 16:07
 10/12 anonim ***** válasza:
Keresel egy csendes, lejtos utcat es kiprobalod.
2023. okt. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!