Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olyan volt mintha a piros...

Olyan volt mintha a piros lámpánál gurultam volna hátrafelé? “Láttam” az úton hogy gurulok hatra?

Figyelt kérdés

Igaz meg kezdő jogsis vagyok de meg sosem jártam igy. Munkából jöttem haza es két piros lámpánál is igy jártam hogy féken volt a labam es beraktam üresbe. Mögöttem álltak szoval 100% hogy nem gurult. De láttam az úton es olyan érzés volt mintha gurultam volna hatra. Meg azóta is hányingerem van mert azert csak megijedtem.


Vajon mitől lehetett ez?

Volt mar más is igy?

Azt tudom ha esetleg melletted elindulnak olyan mintha gurulnal de mellettem nem gurult senki.



2023. okt. 4. 14:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
🤷.
2023. okt. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 nemaRendőrség ***** válasza:

Az a szem "hibája"

Nagyon távoli objektumot néztél majd közeli és távoli között ugrált a figyelmed (ablak, föld).

Ha rágsz és digitális órát nézel akkor a számok felváltva ugrálnak rajta. Ez ilyen, biomembrán.

2023. okt. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!