Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olyan problémám van, hogy...

Olyan problémám van, hogy Renault megane 1,5 dci injection a controler hiba üzenetet ír ki, villog a narancssárga szerviz kulcs is és el megy az erő! Tudja esetleg valaki, hogy mi okozhatja a hibát?

Figyelt kérdés

2023. okt. 5. 21:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
A szerelő.
2023. okt. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Értelmes választ várnék!
2023. okt. 5. 21:52
 3/13 A kérdező kommentje:

Azért mert arra, hogy a szerelő tudni fogja magamtól is rá jöttem?

Gondoltam hátha valaki találkozott már hasonló problémával és meg tudja mondani milyen irányba induljak el!

Ilyen hozzászólásokra nem igazán vagyok kíváncsi és ha Neked csak erre futja akkor ne bennem keresd a hibát

2023. okt. 5. 22:05
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

"milyen irányba induljak el!"

A szerelőműhely irányába. Még mindig. De erre állítólag magadtól is rájöttél.

2023. okt. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm 🙂
2023. okt. 5. 22:40
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Többet elköltenél a random alkatrész cserére, mint ha elvinnéd szerelőhöz és megcsinálnák neked.
2023. okt. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Most neked jobb lenne ha elmondanám hogy az enyémnek mi volt a baja és cseréltem bizonyos alkatrészt???

NA és ha nálad nem az a hiba akkor egy csomó pénzt kidobtál az ablakon.

Lehet nagyon sok minden a baja.

2023. okt. 6. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az a baj a szerelők is sokba tudnak kerülni ha úgy viszem oda, hogy fogalmam sincs mi a baja! Múlt hét szerdán cseréltek egr szelepet mondván hiba kód alapján az a baja! Aztán semmi nem változott! Pont azt szeretném el kerülni, hogy mindent cserélni akarjanak mert látják, hogy nem értek hozzá! Nem én szeretném kicserélni de ha valakinek már volt ilyen gondja és úgy megyek szerelőhöz, hogy ezt cserélje ki úgy talán jobb helyzetben vagyok
2023. okt. 6. 06:10
 9/13 anonim ***** válasza:

"úgy megyek szerelőhöz, hogy ezt cserélje ki úgy talán jobb helyzetben vagyok"

Vagy inkább pont rosszabban.

2023. okt. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nézőpont kérdése....

Én igazából csak arra lennék kíváncsi volt e valakinek hasonló tapasztalata és, hogy mi okozta a bajt....

2023. okt. 6. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!