Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Próbáltátok már a továbbfejles...

Próbáltátok már a továbbfejlesztett Shell V-Power üzemanyagokat?

Figyelt kérdés

Akár 100%-ban megtisztítja a kulcsfontosságú motoralkatrészeket a teljesítménycsökkentő lerakódásoktól, amivel teljesen megújítja a motor teljesítményét.

A közvetlen üzemanyag-befecskendezésű motorokhoz kifejezetten fontos a minőségi üzemanyag használata a lerakódások miatt.



2023. okt. 7. 21:33
A kérdező szavazást indított:
Igen. Közvetett üzemanyag-befecskendezésű motorom van
Igen. Közvetlen üzemanyag-befecskendezésű motorom van.
Nem, de lehet kipróbálom majd.
Nem, mert nem érdekel az autóm motorjának a védelme.
8 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Ez most valami eltolt hirdetés akar lenni?
2023. okt. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tiszteletben tartom azt, akit nem érdekel az, hogy óvja az autóját és vigyázzon rá.


Viszont annyit kérnék ezektől az illetőktől, hogy fejezzétek be azt, hogy reklámmal vádolnak. Nem azoknak szól a kérdés, akik normál üzemanyagot tankolnak.

2023. okt. 7. 22:01
 3/10 anonim ***** válasza:
7%
Nem, teljesen felesleges az én szívóbenzinesembe. Az ilyen elb@szott konstrukciókba jók ezek, amik kokszosodnak, mint a TSI és társaik. Annál tuti van némi hatása.
2023. okt. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"Nem, teljesen felesleges az én szívóbenzinesembe."

Oldtimerekbe, youngtimerekbe is ajánlott a prémium üzemanyag, nincs benne etanol, nem teszi tönkre az üzemanyagrendszert.

2023. okt. 7. 22:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez tényleg reklám, vagy csak direkt flame war keltés lesz ebből.
2023. okt. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#4 Na ebben igazad van, de az átlagautókba felesleges.
2023. okt. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van abban is etanol, csak esetleg kevesebb...
2023. okt. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan mikortól fejlesztették tovább. A mostani autómba új korától kezdve csak a Shell (ez esik útba) prémium üzemanyagát tankoltam. De az előző használtba is nagyon gyakran. Úgy voltam vele, hogy az a literenként 30-40Ft felár nem olyan ökör összeg, hogy földhöz vágna. Egy tanknál ~1500Ft... Nem 18.500-at fizetek a pénztárnál, hanem 20.000-et, na bumm... az már nem oszt, nem szoroz.

Aztán jött a háború meg a következmények és elkezdtek a kutakon szórakozni. Egyszerűen nem árultak prémiumot. Akkor visszaszoktam a simára. Mikor jött az árstopos mizéria és a prémiumnak nem 40, hanem 150Ft-os literenkénti felára lett, akkor meg főleg. Annyit már valóban nem ér meg. Aztán az árstop után kilőttek az árak... Ezek miatt már visszaszoktam a simára.

2023. okt. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Jelentve,egyértelműen reklám,a válaszok is úgy vannak megadva hogy aki nem próbálta az egy hülye vagy még nem hallott a csoda benzinről
2023. okt. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagy reklám vagy csak annyi a célja, hogy egymást szidják az emberek mint az ilyesmi kérdéseknél lenni szokott, de úgy néz ki szerencsére azért már az emberek jó része is immunis lett erre a dologra, ez azért jó dolog szerintem.
2023. okt. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!