Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Annak idején ki kapott Lada...

Annak idején ki kapott Lada Nivát?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy random osztogatták a nép körében mint a Trabantokat, Wartburgokat és a többi, vagy Nivát kizárólag valami magasabb fejes, párttitkár, tsz elnök kaphatott?

2023. okt. 8. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
9%

A gazdák vették oket szerintem.

A fejesek volgaval jartak

2023. okt. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek nem osztogattak random autókat!

Ha valaki akart egyet, akkor megrendelte és pár év múlva megkapta.

2023. okt. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 Ja, de hogy piros ezerkettest vagy fehér Trabantot kapott azt nem tudta tübbnyire.
2023. okt. 8. 19:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

DE, azt meg tudta szabni, milyen autót akar, ha trabantot, ladát, zaporozsecet, stb, akkor azt kapott, csak a szín volt az, amit nem lehetett elöre megválasztani.

(Én akkor éltem, nem hallomásból szerzem az infókat!)

2023. okt. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, honnan szeded azt a hülyeséget, hogy a Trabantot vagy a Wartburgot random osztogatták. Mindegyiknek ára volt, amit ki kellett fizetni.

Lada Nivát is ugyanígy bárki vehetett, aki akart és volt rá pénze.


A színről: igenis lehetett választani. Aki nem a szokásos, éppen rendelkezésre álló színt akart, annak adott esetben még várnia kellett rá. De a legtöbb ember természetesen olyat választott, ami rendelkezésre állt, mert éppen elég volt azt a 3-4-5 évet kivárnia, amíg az előjegyzés alapján sorra került.

2023. okt. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek nem osztogattak "random" kocsikat és Lada nivákat sem kapott senki,mindezeket meg kellett vásárolni.

Lada nivát (is) vásárolt pl.Rendőrség,határőrség,erdészet,vízművek,stb.olyan vállalatok,ahol sokszor terepen kellett használni autót.

2023. okt. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#3, hülyeség!

Gondolom fiatal vagy még, nem éltél akkor, de talán még a szüleid sem. Olyan nem volt, hogy Ladát rendeltél, befizetted az árát, de Trabantot kaptál. Olyan fordult elő, hogy átvételkor csak két-három színből választhattál és nem volt abban a színben amit megjelöltél rendeléskor preferenciaként.

2023. okt. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MolotovPunk ***** válasza:
Őrző védő cégeknél voltak Lada Nivak, meg 90-es években a rendőrségnél, erdészeknél mivel ők sokat mentek terepen, egyébként kényelmetlen kocsi volt.
2023. okt. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!