Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a pénz nem lenne szempont,...

Ha a pénz nem lenne szempont, megépítenének a jelenleg futó gépjárművek 1:8, illetve 1:12 méretarányú modelljeinek (Ikarus, Lada, Wartburg, Trabant, Wolkswagen T1) valamelyikét, vagy akár többet is?

Figyelt kérdés
Azt is tudni kell róluk, hogy kb. 3 éves projekt egy ilyen modell, ugyanis kb. 120-130 lapszámú újságban jelennek meg, és egy lapszám mindössze néhány alkatrészt tartalmaz csak.

2023. szept. 9. 00:38
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
18 szavazat
 1/2 Noren1989 ***** válasza:
100%

Mondok jobbat.


Sajàt tervezésű Ikarusz 55-66ost építettünk egy ismerőssel. 2év meló, mozgóképes, 1:14méretaràny.


Inkàbb nyomtam ebbe a kalóriàkat, mint egy DeAgostini-be.

2023. szept. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A pénz… szerintem az a havi 15 ezer nem a világ vége. Nyílván akinek még kenyérre se tellik hó végén az bele se vág ilyenbe. Amúgy a VW T1-et meg akartam építeni de én türelmetlen vagyok ezért nem vágtam bele, egybe meg sajnos nem lehet meg venni a lapszámokat ezért én hülyeségnek tartom…
2023. szept. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!