Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nőként sokkal rizikósabb...

Nőként sokkal rizikósabb használt autót venni egyedül?

Figyelt kérdés

Hölgyek, akik vettetek már egyedül használt autót, hogyan csináltátok? Sikerrel jártatok?

Én felfogadtam egy autószerelőt, akihez elvisszük az autót vásárlás előtti állapot felmérésre. Ezzel be vagyok biztosítva?


2023. okt. 11. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem, nagyjából ugyanolyan rizikós.


Nyilvános helyen történjen az adásvétel. Ne menj garázsba, erdőbe meg ilyen helyekre.

2023. okt. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mivel szemben volnál bebiztosítva? Az autószerelő, vagy műhely csinál egy általános vizsgálatot, majd az autóról kapsz egy általános képet, hogy ez idővel érdekes lehet, ez már tegnap cserés lett volna, vagy minden rendben. Utóbbi nem garancia szintén, mert nem tudnak benézni mindenhová, nincs is erre idő.


Inkább úgy fogalmazok, ha megveszed az autót, akkor valamivel nyugodtabban fekszel rá a párnára esténként, de mivel használt, illetve az aktuális állapotot veszed meg, így bármikor lehet bármi.


Esetleg a szerződés megkötésekor vigyél a te oldaladról tanút, valóban érdemes nyilvános helyen megtenni akkor, persze nem a mekiben kell át tolni a pénzt, de ne is valami kietlen környéken.


Érdemes lehet esetleg ezt a kérdést átfutni, lehet lesz sok hasznos válasz.

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__12..

2023. okt. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!