Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada fényszóró törlő?

Lada fényszóró törlő?

Figyelt kérdés
két kérdésem volna. az egyik, hogy a 2105ös ladákban hol van a fényszóró törlőnek a kapcsolója? az enyémben bent van a motor, viszont a kapcsolójáról fogalmam nincs hol van, ha van egyáltalán(nem is tudom pontosan hogy néz ki). a másik hogy ehhez törlőt még lehet kapni? ha igen akkor hol? mert én rákeresek és csak a törlő kart találom mindenhol, viszont hozzá lapátot sehol.
2023. okt. 12. 06:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Ladából csak 2101-esem volt. Így ezzel nincs tapasztalatom. Csak egy tipp: ha nincs külön kapcsolója, nem lehet hogy úgy működik, mint a fényszórómosó? Azaz ha hosszan mosol szélvédőt, akkor spriccel a fényszórókra is. Itt meg törölhet egyet a fényszórókon.

A lapáttal kapcsoltban pedig: az nem lehet megoldás, hogy csak gumit cserélsz rajtuk, ha már rossz állapotúak?

2023. okt. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
próbálhattam hogy szélvédőével együtt vagy valamivel megy e de nem. az a baj, hogy az a része nincs meg amire a gumi megy. szóval ugymond egy csupasz fémdarab van
2023. okt. 12. 17:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is csak két csupasz fém van a 07-en mert már nem lehet kapni hozzá lapátot, nem gyártják. Nekem még az autós boltok sem tudtak beszerezni belőle. Facebookon ladás csoportokba ha ki írod biztos lesz valakinek de mivel már nem lehet kapni biztos jó ára van. Egyébként nekem csak dísznek van fent nem üzemel de szerintem az ablaktörlővel együtt tudod működtetni mert nekem amég be volt kötve mind a két motor, spriccelt elől is.
2023. okt. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 veterán vas ***** válasza:

Ha jól emlékszem amikor megy a világítás, akkor a szélvédő mosó-törlő kapcsolására beindul a fényszóróé is.

A gumicsíkot pótolhatod bármilyen régi tipusú (keskeny) ablaktörlő gumi darabjával.

2023. okt. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs kapcsolója, ha bekapcsolt tompítottnál mosod az ablakot, akkor mossa a lámpát is.
2023. nov. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!