Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi történik ha a tompított...

Mi történik ha a tompított fényszóró helyére távolságit rakok?

Figyelt kérdés

Kicseréltem a tompított(rövid fény) izzót a kocsimban és amikor begyújtottam majd felkapcsoltam világított, de egy kicsit füstölt.

55W-ott írt a dobozán



2023. szept. 28. 15:46
 1/5 A kérdező kommentje:
2001-es Ford Flcusrol lenne szó. Idöközben rájottem, hogy ebben a típusban egy izzórol van működtetve a tompított és a távolsági fényszóró is.
2023. szept. 28. 15:55
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Semmi gond. Nekem volt egy ismerősöm, ő karosszériát is cserélt már a Wartburgján, és utána én világosítottam fel, hogy a fényszóró alatti kis kar az a fényszóró magassági látószögét tudja változtatni aszerint, hogy le van-e terhelve a hátulja, vagy nem. De nyilván nem ő volt az egyetlen, aki tök hülye volt a saját autójához, mert egy teherautósofőrrel beszélgetve (ez 1970 körül volt) ő említette, hogy a szembejövő autók közül a Wartburgok nagyon világítanak a szemébe.
2023. szept. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Inkább kicsit a füstölés aggaszt. De ha minden igaz azért van mert megfogtam kézzel magát az izzót.
2023. szept. 28. 17:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Trabantnál is volt ilyen kis kar a lámpa búrán a túlsúly miatti korrigáláshoz szögileg.
2023. szept. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a közlés meglepett. :)
2023. szept. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!