Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerinte jó választás? (Motor)

Szerinte jó választás? (Motor)

Figyelt kérdés
Szerintetek jó választás egy Cagiva Mito evo kezdőmotornak?Mesélnétek róla hogy milyen meg hogy mennyit megy végesebbeségre?(Nyugodt tipus vagyok nem száguldozó) itt a linkje: [link]
2010. okt. 18. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
2010. okt. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Előző hülyeséget ír!

[link]

2010. okt. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
??? 30ezer KM??!!! az rohatt sok motornál! én 7000-el vettem 50ccm-eset!
2010. okt. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30ezer az nemsok egyáltalán. Láttam már DT-t 70ezer km-el és elég jó állapotban volt... Meg CB 400at 120ezer km-el. Enyémbe most lett 20ezer km de meg se kottyanna neki még 2x ennyi. Mondjuk egy 50-125ösbe ritka amibe ennyi km van.
2010. okt. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi a sok hülye gyerek. Ne a szaros 50-esedből indulj ki.

Kérdező! Én a helyedbe nem "fekvős" motort választanék kezdésnek, inkább nakedet. Azon tanulj 1 évig utána válts sportra, a te érdekedben.De te tudod! Első blikkre nem rossz a masina. Egyébként vásárlásnál már lehet látni hogy jó választás-e? Megnézed a blokk csavarjait, van-e kopás rajta, ha igen kérdezd meg miért volt szétszedve a motor.Vetesd le az idomot róla. Nézd meg a fékbetéteket, ha 1 milis a betét az már csere érett.Kb.:15.000.-Mekkora pereme van a féktárcsáknak? Ha 1 milis az már sok, csere. A láncot úgy tudod megnézni mennyire jó, hogy ránézel a hátsó kerékcsavarnál a beosztásra. Azon látod, lehet-e húzni rajta, ill. a lánckeréken nincs-e kihegyesedve a fog. (cápauszony formájú) Ha nem lehet húzni,ill. cápauszonyos a fog akkor azt cserélni kell. Láncszett: kb.: 30.000.- Nézd meg a kuplungbovden bemeneteit, nincs-a kiszálkásodva, az elárulja gondos gazdija volt-e. A gumik kopottsága is lehet alkualap. Bár ahogy néztem ezek a gumik rendben vannak. Figyelj oda, ha mész megnézni a mocit, ne beszélj meg pontos időpontot. csak körülbelülit. Ne tudja bemelegíteni a gépet, mert akkor nem lehet hallani esetleges csörgéseket. Röviden ennyi. Sok sikert.

2010. okt. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az Én DT-mben ezer van, 3 éve nem mér az óra. Amióta nálam (2 hónap) van, belevertem kb 7 ezret (olaj fogyasztásból számolva). Szóval egyáltalán nem sok a 30 ezer. A te ötvenesed kilóméterét is megkérdőjelezném. Amúgy ezt egy fasaz motor. Sportmotor.hu-ról egy srácé. Igényesnek tűnik.
2010. okt. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagon jó a Mito, én azon tanultam meg még anno 16 évesen, nem bántam meg, jól megy, könnyen kezelhető, tanulónak ideális volt nekem. Gondom nem volt vele, üreset nehezen vette be, de ez tipushiba a Mitonál, megszokod pikk pakk.

Ha nyugodt típus vagy akkor nem húzod jobban neki max, de városon kivül nem fog ártani az a 3-35 lóerő.

2010. okt. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hirdetés alapján 330-at simán megér, kérdés, hogy lehetne-e alkudni még:D

Ez a dolog, hogy nem mondom meg mikor megyek tipikus magyar szokás, hogy játszam ki a másikat, egyszerűen meg kell mondanod, hogy ne melegítse előtte, értelmes a srác, megérti. Ráteszed a kezed a kipufogóra és úgyis érzed, lett-e melegitve. Amúgy totál hidegen ilyenkor már ,nem biztos, hogy elsőre indulni fog, ne ijedj meg, ha nem pöcc röff. Eleinte tuti komolyabb füstöt fog eregetni, ez sem para. 3 évig Mitoztam, 3 év alatt 3 mitom volt, tanulónak bőven megfelel, csak ajánlani tudom. Az üres téma tényleg típushiba, álló helyzetbe nem veszi piros lámpánál beteszem előre énis.

2010. okt. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!