Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hátsó kerekes autó, bal hátsó...

Hátsó kerekes autó, bal hátsó kerékcsapágy ki-be kb. fél centiket mozog, kilazulhatott ott a csavar vagy eltörhetett valami? Féltengely forog szépen körbe amúgy, vagy mitől tud mozogni a csapágy?

Figyelt kérdés

2023. okt. 15. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt most hogy állapítottad meg, levetted a kereket és úgy mozgatod?
2023. okt. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Már tegnap feltűnt, most meg úgy igen, hogy levettem a kereket és mozog a kerékcsapágy.

Túloldalon nem mozog.

2023. okt. 15. 18:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a kerékagy mozog akkor ott a csapágy adta meg magát. Ha még gyári akkor ideje cserélni ha viszont volt cserélve akkor a féltengely anya lehet fel lazult és mivel az nem engedi, hogy el hagyd menet közbe a kereket szét ment. Nekem a jobb első kerekem mozgott de már kb fél centit minden irányba.
2023. okt. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és nekem még a kerékagy is el volt kopva mert az uj csapágyba konkrétan bele esett és kotyogott. Szóval még azt is cserélnem kellett.
2023. okt. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szetment a csapagy, igy oldal iranyba mar nem tamaszt. Eleg ha 2-3 golyo beragad es megeg, vagy szettorik, mar nem tudja ellatni a feladatat a csapagy.

De lehet hogy az agy mozog a csapagyban, ha mnem lett rendesen meghuzva a feltengey anya akkor idovel kikophatott annyira, hogy egyszeruen lotyog a csapagyban.

2023. okt. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!