Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi ideig tart az eljaras...

Mennyi ideig tart az eljaras leforgasa ittas vezetesert?

Figyelt kérdés
Elvettek a jogositvanyom szeptemberben, 2 hetre ra mentem a rendorsegre vallomast tenni, ha valaki jartas ilyen ugyekben vagy volt mar vele ilyen, kb mennyi ido amig vegzest kapok?

#végzés #Elvett jogositvany #Leforgasi ido
2023. okt. 17. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem ott kérdezted?
2023. okt. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Üdvözletem!


Van már fejlemény az ügyeddel kapcsolatban? :)

dec. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is szeptember elején vették, és én sem kaptam még határozatot! Most telik le 4 hónap már!
jan. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szeptember végén vették el. Viszont nekem már napokon belül jön az ítélet. Hála istennek nekem sokkal gyorsabb. Először kaptam levelet hogy átadták az itteni rendőrkapitányságnak, majd két hétre rá jött a levél, hogy kihallgatnak. A nyomozó nagyon jó fej volt hála istennek. Utána rá kb. 2 hétre jött a levél az ügyészségtől, hogy a bíróságon az ügy, és hogy a járásbíróságon tájékozódjak. Bementem, szerencsére ott is nagyon rendesek voltak, most a törvénykezési szünet miatt nem volt az ünnepek miatt, január 15-ig jön az ítéletem... Elvileg 3 hetük van rá maximun hogy ítéletet hozzanak. Most bízom a legjobbakban...
jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!