Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosítványhoz kizárólag a...

Jogosítványhoz kizárólag a háziorvos adhat alkalmasságit vagy azt máshonnan is be lehet szerezni?

Figyelt kérdés

2023. okt. 26. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Más orvos is adhat. Nekem az autósiskolámban jött egy doki és az csinálta.
2023. okt. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Koaxk Ábel ***** válasza:

Nem csak a háziorvos, nekem pl a munkáltatómnál lévő alapellátó rendelő egyik orvosa hosszabbította meg.


Egyébként szerintem valamelyik fizetős, ilyen "Medical Center" intézményben is meg lehet oldani!


Én pl az utoló munkahelyi alkalmassági kötelező eü szűrésemhez ilyenben intéztem a tüdőszűrést.


Nekem annyit megért az a felár, hogy nem egy lepratelep SZTK-ba kellett mennem. Nem kellett órákig várnom azonnal fogadtak, és vizsgálat után kb 15 perc múlva a kezemben volt a lelet, nem napok múlva kellett visszamennem!


Az egyéb komfort és higiéniai körülményekről meg nem is beszélve...

2023. okt. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!