Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Michelin prímacy 4 nyári...

Michelin prímacy 4 nyári gumival milyen tapasztalatok vannak? Jó a tapadása? Mennyire kopik, puha gumi?

Figyelt kérdés

#Michelin gumi #Nyári gumi 225 50 17
2023. okt. 28. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Mégis mire, talán opel vagy suzuki, tescoba járni???
2023. okt. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Volvora szeretném. Évi 20-25000 km
2023. okt. 28. 20:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy megvettem az autót ezt adtak hozza alapból, 30 000 km-ig csúszkált, kanyarban volt h megcsúszott a fara szárazon, nem is hajtottam gyorsan 80-90, nedves utakon tartott mintha csak oda lett volna szögelve, igen stabil volt, 30 000 utan meg mintha megjött volna a tapadása szárazon is. Kollégám ugyan olyan autón ugyanazt tapasztalta mint én. 1x elég volt, számomra, felejtős, de lehet, hogy neked bejön, nemtudhatom. Visszaterek a kedvencemhez a bridgestonehoz, az aceldrót kilógott belőle es ugyis tartott a hóban, motoron is azon ertem el a legjobb tapadast.
2023. okt. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát éppen ez a bajom, amit írtál. Sok helyen ezt olvasom. Bridgestone-Bóly mit ajánlanál? 225/50/17 a méret.
2023. okt. 28. 23:15
 5/8 A kérdező kommentje:
Bridgestone, Continental, Hankook,Kléber,Mommo.?
2023. okt. 28. 23:16
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Bridgestone Turanza T005, szamomra ez bevalt maradok ennél de ez csak az én véleményem, lehet, hogy neked nemlesz megfelelő, vagy másnak.
2023. okt. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Koaxk Ábel ***** válasza:
51%

Én a Continental-ra szavazom, én kb 6-7 éve minden autómra csak azt veszek!


Az úgy tapad az útra tényleg, mint ha odaszögelték volna!

Jelenleg is Continental Sportcontact van a kocsimon, brutál jó a tapadása!


Hankook-al én csúnyán beszoptam, azt soha többet nem vennék, akkor se akartam, csak akkor jelent meg a márka és a gumisom rámbeszélte....


Hankook téligumi konkrétan alkalmatlan a téli használatra, vadi új gumival havas úton konkrétan mint a hátára vetett teknős forgolódtam egy Audi A3-al, végül egy lepukkant 1-es Focus a sokadik autó után ami röhögve került ki, megállt kiszállt két srác és betolta annyira az autót, hogy legalább elindulni tudjak!

2023. okt. 29. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Michelin nálam nagyon jó volt új korában, de egy-két év alatt borzasztóan kikeményedett és extrém módon elkezdett repedezni is. Pedig nem az utcán a tűző napon tárolom a kocsit.

A mostani autóm gyári gumija volt a Bridgestone Turanza. Ahhoz képest, hogy sokan áradoznak róla, új korában is irdatlanul csúszkál. Valamivel később, mint a Michelin, de ez is repedezik.

Amivel jó tapasztalatom van, az a Continental és a Goodyear. Ezek eddig mind jól tapadtak és tartósak is voltak nálam.

2023. okt. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!