Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi ez a hatalmas BMW-fóbia a...

Mi ez a hatalmas BMW-fóbia a használtautó piacon az önjelölt szakértők részéről? Unalmas, de megbízható autóból is lehet vásárolni másfél millióért ócska állapotúakat, például Honda Jazz. BMW-ből is árulnak jó állapotúakat!

Figyelt kérdés

2023. okt. 28. 19:44
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
88%
Nem értetted meg a lényeget, vagy épp direkt nem akarod érteni, esetleg ugyanúgy beletartozol ebbe a célcsoportba...
2023. okt. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
81%
Igazság szerint ez egy meddő vita, ráadásul ízlésekkel felesleges vitatkozni. Nekem bejönnek a BMW-k, főleg a régiek (E30, E36), egy időben gondolkodtam is rajtuk, de racionálisabb döntést hoztam és inkább japán autót vettem. Nem bántam meg.
2023. okt. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
23%
Régi BMW-m van,és olcsón elmegy igaz 23 éve nálunk van.
2023. okt. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:

"Igazság szerint ez egy meddő vita, ráadásul ízlésekkel felesleges vitatkozni."


Egyetértek. Itt már nem szakmai kérdésekről és valós fenntartási költségekről zajlik a vita, hanem egyes válaszolók miatt az egész már ízlés alapú vitába ment át. Így már nem folytatom, mert ennek sose lesz vége. Próbáltam meggyőzni őket, hogy a Toyota Yaris fenntartási költségeit és komfortját ne egy 7-es BMW-vel, hanem egy BMW 316ti-vel hasonlítsuk össze, de süket fülekre talált az érvem.


Én ezt lezártam, köszönöm az eddigi válaszokat.

2023. okt. 28. 21:19
 25/46 anonim ***** válasza:
90%
LOL, persze, a 316-os BMW és a Yaris fenntartása ugyanannyi, persze, értjük Balázska :D
2023. okt. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
96%
Lezárja mikor már sarokba szorítva érzi magát, így szokott lenni.
2023. okt. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos a BMW-nél felárat kell fizetni mindenre. Alkatrész, szervízelés, minden. Hiába csak egy 316i, ami ráadásul a saját kategóriáján belül nem nagy szám.
2023. okt. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:

"LOL, persze, a 316-os BMW és a Yaris fenntartása ugyanannyi, persze, értjük Balázska :D"


Unixról egy példa, hogy megőrizzem a szakmaiságot.


BMW 316ti 2003-as évjárat, Bosch féktárcsa: 27 368 Ft

Toyota Yaris 2003-as évjárat, Bosch féktárcsa: 19 249 Ft


Két Big Mac árával kerül többe erre a BMW modellre egy féktárcsa, mint a Yarisra, akinek ez megfizethetetlenül drága árkülönbözet, annak felesleges bármilyen autót vásárolnia. Féktárcsát nem évente szokás cserélni.

2023. okt. 28. 21:26
 29/46 anonim ***** válasza:
100%

"Mi ez a hatalmas BMW-fóbia?"


Csak neked van ilyen fóbiád! Heti szinten többször írsz ki olyan kérdés,miszerint mindenki hülye, aki nem propellermárkajeles autót vezet, aztán nekiállsz vitatkozni. De úgysem fogadsz el semmilyen érvelést, mert csőlátásod van. Lehet, hogy most hüdejó a vasad, de majd mikor benyeled a szart, akkor nem lesz ekkora az arcod,mert nem fogod tudni kifizetni a javítását. De persze akkor nem fogod kiírni, hogy ne vegyen senki ilyent ha nem keres eleget hozzá.🙂

2023. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
76%

Manapság túl sok a külső égésű bmw.

Just kidding...

2023. okt. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!