Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire gyakori az, ha...

Mennyire gyakori az, ha valaki kenőpénz nélkül ment át a legelső forgalmi vizsgán? Volt már ilyen?

Figyelt kérdés
2023. okt. 30. 07:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Kamu a kenőpénzes sztori, nem kell mindent elhinni. Nem mondom, hogy nincs, de leginkább azok tolják, akik elsőre elhibáztak, nem ismerik be és arra fogják, hogy biztos kenőpénzt várt a vizsgabiztos.


Ha tudsz vezetni és nem hibázol, akkor átmész. Ha nincs mit behúzni a hibalapra, akkor nem is lehet mivel megbuktatni.

2023. okt. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen.
2023. okt. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Nekem elsöre sikerült, de nem ismerek senkit, aki kenöpénzzel próbálkozott volna, ezt csak azok terjesztik, akik túl hülyék a vezetéshez, és meg akarják magyarázni, nem ök a hibásak.
2023. okt. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Rengeteg ismerősömtől halottam ezt, meg hogy az oktató mondta nekik h majd kell egy 20as is. Ugyanannál az oktatonal vezetünk, es nekem nem szólt semmi ilyenrol.
2023. okt. 30. 07:42
 5/14 anonim ***** válasza:
48%

Hiába okoskodsz, ilyen nincs, csak egyesek ezzel takaróznak.

Azt hidd el, amit NEKED mond az oktató, a "Pistitöl hallottam, hogy valaki modta neki, hogy az oktató azt mondta" nem hiteles infó

2023. okt. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Senki nem megy át kenőpénz nélkül, te is jobb ha adsz 200000- et és biztos áttolnak. 🤢🙈🙊
2023. okt. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nálunk például úgy volt, hogy a vezetés órákra sem kellett bejárni, csak a pénzt befizetni. Rengeteg időt megspóroltak ezzel az embernek.
2023. okt. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Csak az életképtelenek, akik nem tudnak megtanulni vezetni, azok terjesztik ezt.

Nyilván akad egy-két korrupt ember, mert hol nem akad, de ha olyat akarsz korrumpálni, aki tisztességes, akkor jogsid ugyan nem, de rendőrségi ügyed lehet belőle.

2023. okt. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

B kat-ra kellett 6 plusz óra, és minden elsőre sikerült.

2020-ban csináltam az A kat-ot, mentem egy kört a rutin pályán, következő héten vizsgáztam, 4 órát vezettem városban, utána vizsgáztam. Minden órát ki kellett fizetni, de nekem így is jó volt. Előtte már kb 5 éve krosszoztam, szóval csak a motor súlyát kellett megszoknom.

Nem ismerek olyat aki adott volna zseb pénzt az oktatónak.

Volt a rutinpályán egy gyerek már a 30+ óráját töltötte ott, de az oktató azt mondta nem meri kiengedni közútra. És nem sikerült lebeszélnie a motorozásról. Egyszer én is kiszedtem a bozótból azon az 1 órám alatt amíg gyakoroltam, a többiek azt mondták már esni egész ügyesen tud. Nem tudom mikor küldte el az oktató, vagy lett e jogsija.

2023. okt. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod rengeteg ismerősöd, meg az oktató..

Én egyből átmentem, simán.

2023. okt. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!