Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi idő volt amíg rájöttete...

Mennyi idő volt amíg rájöttetek a parkolás technikájára? Az oktatás hanyadik óráján kb.?

Figyelt kérdés
Amikor már nem voltatok lecseszve, hogy megint hogy parkoltál. Hanem tényleg jól sikerült.

2023. okt. 26. 19:00
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Oktatás hányadik óráján? :DD

A jogsi megszerzése után.

2023. okt. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom. Pár hónappal a jogsi megszerzése után.
2023. okt. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 nemaRendőrség ***** válasza:
100%
Jogsi után 3 évvel a merőlegest, 5 évvel a párhuzamost, mikor elöl is lett radar
2023. okt. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És az oktatásokon mennyire ment?
2023. okt. 26. 21:00
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Haha, hát én akkor kezdtem ráérezni, amikor már egy éve egyedül vezettem. Anno az oktatáson, ami nekem sok-sok évvel előtte volt, ott a vizsgához közeledve valahogy sikerült összehozni mondjuk 10-ből 8-szor. De nem voltam a helyzet magaslatán, nem igazán tudtam mit csinálok, csak megjegyeztem, hogy kb mikor mit kell csinálni, aztán reméltem, hogy nem rontom el. Most már bárhova beállok centizgetve is, de sok idő volt, mire meglett hozzá a gyakorlatom. Kellett hozzá pár év futárkodás is. :)
2023. okt. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 veterán vas ***** válasza:
50%

Nem találsz embert aki az előírt oktatási idő alatt rájött volna a tuti beállás trükkjére.

Egyedül, amikor nincs közönség, vagy otthon a ház előtt, esetleg egy kihalt parkolóban, majd egyszer ráérzel, hogy NA EZ AZ!


Bár ha nincs meg benned a késztetés, akkor egy egész életet eltötymörögsz, és sosem fog igazából menni.

2023. okt. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Akkor hogy sikerülnek a forgalmi vizsgák, ha a parkolás sok embernek nehezen megy??


Mi volt nektek a nehéz benne?

Én pl.állandó jelleggel ferdén állok be, az ajtónyitási táv sincs meg :/

2023. okt. 26. 22:37
 8/12 veterán vas ***** válasza:
100%

Nem a vizsgáról volt szó, hanem azt hogy jóval később jöttem rá a technikára.

Mert hogy ezt kérdezted.

Különben ha nem is sikerül a vizsgán profin, attól még egy "elfogadható"-t össze lehet hozni. 😉

2023. okt. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem az oktató olyan jól elmagyarázta a figyelendő pontokat, sarokpontokat, hogy igazából ha azokat tartottam akkor mindig tökéletes parkolást tudtam prezentálni. Nyilván az olyan dolgokra mint kocsi eleje, vége hol van nem feltétlenül éreztem rá akkoriban, de az ökölszabály megvolt, hogy legyen ekkora a hely és akkor kényelmesen elférek.
2023. okt. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

Én a 12. óra 32. percében, pontosan emlékszem a pillanatra, hirtelen erős fény gyúlt az égből jézus rámkacsintott. Meghatározó pillanat volt!


Viccet félretéve, nincs ilyen, kezdő jogsival is bénázol, aztán lesz egy kocsid megszokod és tök megtanulod, vizsgáig meg kb jöjjön ki a lépés.


Aztán... a sokadik autód után veszel egy kocsit amiből nem úgy látsz ki, és bénázol vele mint egy kezdő, én pl 22 év aktív vezetés után életem egyik legkisebb autójával parkolok az egyik legbénábban tolatva, mert egyszerűen tervezésileg, xarul lehet az autót "körbe látni".

2023. okt. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!