Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire gyakori az, ha...

Mennyire gyakori az, ha valaki kenőpénz nélkül ment át a legelső forgalmi vizsgán? Volt már ilyen?

Figyelt kérdés
2023. okt. 30. 07:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Persze.

A kenőpénzes sztori talán létezik még, de közel sem olyan arányban, mint ahogy azt gondolnád.

Inkább az jellemző, hogy első vizsgán szigorúbb a vizsgabiztos, de nem azért, mert pénzt várna, hanem egyszerűen csak úgy gondolja, hogy elsőre csak az menjen át, aki tényleg tud. Második-harmadik alkalommal már jóval elnézőbbek, plusz pénz nélkül is.

2023. okt. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
66%

Ez a kenőpénz sztori még a régi időkből maradt meg. Ma is van, főleg vidéki sulikban, de például egy barátom amikor próbált becsúsztatni egy tizest a papírok közé azt szépen egy “ezt véletlen itt hagytad” dumával vissza is kapta, amúgy meg át is ment.


Én az autós vizsgámon másodjára mentem át mert egy indexet a stressz miatt későn raktam ki. De a motoroson tavaly csont nélkül elsőre. Sosem csúsztattam.

2023. okt. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
53%
Napi szintű.
2023. okt. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Budapest 11kerben 30-40 ezer a tarifa. 2023-as árak.
2023. okt. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!