Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért fúj a fék?

Miért fúj a fék?

Figyelt kérdés
Üdv. Tudom, hogy Google a barátom stb. Kérdésemre nem találtam választ. Alany egy Renault Megane Classic, 1.6 16v Alize 2003. Alapállásban fújó hangot ad a fékpedálnál. Nem levegős, rendesen fog, teljesen rendben van. 1 éve vásárolta barátom, már nála is így volt, de engem kicsit idegesít. Miért lehet? Illetve ha nem számottevő a probléma, hogy tudnám megmagyarázni a jövendőbeli tulajnak, ha esetleg el szeretném adni? Nem szeretnék vele foglalkozni.

2023. nov. 2. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Falsot szív a fékrásegítő. Az enyém is ilyen, Megane betegség. Egy ideig (sokáig) jó, aztán egy idő után elmegy a rásegítés.
2023. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet pillanatnyilag nem nagy baj , de ha teljesen elmegy a rásegítés akkor könnyen neki szaladhatsz valaminek, mert teljesen más lesz és nagyon kell taposni hogy fogjon a fék.
2023. nov. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2023. nov. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!