Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Garanciális motorom 30 nap...

Garanciális motorom 30 nap elteltével sem javították meg, mennyi ideig kell rá várnom és milyen jogi lépéseket tehetek?

Figyelt kérdés

Tehát van egy új motorom ami garanciális, sajnos tönkrement benne egy elem a motorjába, 40 napja szervízbe van már és máig nem tudták megcsinálni és nem tudják megmondani mikor lesz kész.

Meddig vagyok köteles erre várni és milyen jogi lépéseket tehetek?

Nem kaptam csere járművet, nem tudják mikor lesz kész nekem meg szükségem lenne rá, nem azért vettem új motort, hogy megint bérletet kelljen vennem és hogy annyit legyen szervízbe mint egy lepukkant 20 éves tragacs...


2023. nov. 3. 17:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos a KTM-mel is jó sokat lehet szervizbe rohangálni. Japán vagy BMW, ha jó motort akarsz.
2023. nov. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Az lesz a következő az biztos... Csak előbb ezzel legyen valami
2023. nov. 5. 13:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!