Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort ajánlanátok...

Milyen motort ajánlanátok kezdőmotornak?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el a max35kw-os jogosítványt és még nem tudtam dönteni milyen motort vegyek. A suzuki drz-400asban gondolkozok leginkabb. Annyira vagyok kezdő hogy motoroztam már tudok vezetni váltani stb de a kismotoros korszak nekem kimaradt így nincs sok tapasztalatom. ti mit ajánlotok? leginkább endurot szeretnék vagy valami sm-et. 1-1.5m ár körül

nov. 13. 03:24
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Őszintén szerintem valami 125-250 elég lenne kezdésnek, aztán majd cserélsz később.
nov. 13. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A drz jó kezdésnek. Vagy ugyan az a kategória az xt, xr, klx.
nov. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
miert nem veszel ujat? Ilyen ezer eves szarokkal szenvedni mint a drz400… Ott a Honda CRF300L, 2,3 mil befizetsz 1-1,5 mil kezdot es utana havi 70 ezer 2 evig
nov. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja én se ajánlom a régi motorokat, fene se tudja mit csinált vele az előző gazdája egy új motor megbízhatósága sokkal jobb, és ha nem tetszik eladod, veszítesz rajta nemtom 200k-t? nagy ügy
nov. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
turbo hayabusa
jan. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 kicsit újítsd fel a tudásod öreg, mert ez a poén már 15 éve is lejárt cucc volt. Nem beszélve arról hogy már annál is vannak erősebb meg gyári gépek (H2R pl). Hayabusa már semmi más csak egy urban legend
jan. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
h2r
jan. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem rossz az a drz, csak a keret szerintem necces rá.
jan. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!