Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek jó kezdőmotor?

Szerintetek jó kezdőmotor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni hogy szerintetek jó kezdőmotor e a KAWASAKI ZXR400. Jövőre kezdem el az A2 motorjogsit (előtte soha nem vezettem semmilyen motort). Szabadidőben használnám, és munkába járásra(kb 60 km oda vissza az út), főúton mennék vele.

Illetve ha chopperek is alkalmasak erre a célra akkor megköszönném ha ajánlanátok(a Hyosung GV650 Aquila-t nézegettem).

Rólam: 20 éves fiú vagyok, 90kg,180cm sportos.



2022. okt. 26. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Egyrészt nem A2-es kategória, mert 65ló, sportmotoros üléspozíció és motorfelépítés egyáltalán nem kezdőbarát, régi belpiacos motor, nehéz alkatrészellátással, hosszú szállítási időkkel stb. A chopper meg a másik véglet felépítésben és kezelhetőségben. Inkább valami egyszerűbb nakedet vennék, 48lóig lehet nyújtózkodni, ami nem egyszerű manapság, több pénz kell hozzá. Ha mondasz egy költségkeretet, akkor tudunk ajánlani is valamit, amin esetleg lehet gondolkozni.
2022. okt. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha bejön a naked verzió, akkor pl a Kawasaki ER-6N, ebből van A2-re lefolytott változat is. Ahova járok vezetni, ott is az egyik tanulómotor ilyen.

[link]

2022. okt. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, akkor elösször egy naked motorral kezdek.

Ez a Kawasaki ER-6N amit belinkeltél jónak tűnik. Azt szeretném még megkérdezni hogy hallottam vannak olyanok akik saját motorral vizsgáznak, ez hogy lehetséges, odavezetnek jogsi nélkül? Mégegyszer köszi a segítséget, alig tudok még valamit a témában.

2022. okt. 27. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha saját motor és otthon tárolod, akkor kell valaki akinek van jogsija, meg persze ráér mindig, mert nem csak a vizsgát, hanem a teljes tanfolyamot azon kell csinálnod. Motor és motor között azért van némi különbség, pálya végén a dupla megfordulásoknál nagyon kijött nekem mindig. Nálunk is van egy saját motoros csaj, de a vizsgától még messze van, a motorja viszont ott van letárolva a suli motorjai közt, a rutinpálya közelében. A pálya és a garázs is egy kisebb ipartelepen belül van. Ez és a közlekdésfelügyelet közt, ahol van a rutinvizsga, van pár kilométer, oda pedig oktatói kísérettel mentünk át és vissza, mert ő is ott van ilyenkor.
2022. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. okt. 28. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!