Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Passat sedan...

Volkswagen Passat sedan sokkal jobb mint az Opel J Astra sedan?

Figyelt kérdés
Mindkettő 2019es évjárat, egyik 1.4 turbo másik 1.5, de nem a motorok hibái meg rideg paraméterei érdekelnek, hanem minden más. Jobban vezethető, és kényelmesebb annyival a Passat , amennyivel drágább?
nov. 18. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem egy kategória a kettő, passat<—>insignia

Nekem egy b7 van, nem hiszem hogy nagy különbség lenne a b8hoz képest vezethetőségre, tekintve hogy a futóművük szinte technikailag megegyezik. Én szeretem, nagyon kényelmes és megbízható.

nov. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Egyértelmű, hogy a Passat, az Astra egy ligával lejjebb van esetleg a Golffal lehetne összemérni. De, masszív "kis" kocsi a J Astra jó úttartású, kellemes vezetni. A turbó meg nem megy annyira rosszul.
nov. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy a többiek is írják nem egy kategória a két autó. A Passat már inkább középkategória, az Astra alsó-közép. Nagyobb méretre is a Passat. A presztízse is nagyobb, nem csoda, hogy drágább.

Az, hogy melyik éri meg jobban, nem ilyen egyszerűen és objektíven megválaszolható kérdés. Nem mindegy hogy mire használod és hogy mik az igényeid. Az Astra is ugyanúgy elvisz bárhová.

nov. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!