Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 5 hűtő ventillátor...

Golf 5 hűtő ventillátor probléma valaki ötlet ?

Figyelt kérdés

Üdv,

2005-ös, 1.4-es benzines Golf 5-ösöm van. Nagyon zavaró, hogy az autó indítása után beindulnak a ventillátorok és folyamatosan működnek akkor is ha bekapcsolom a fűtést vagy a klímát. A hűtővíz hőmérséklete így is rövid időn belül eléri a 90 fokot és ott stabilizálódik.

Nem tudom, hogy lényeges-e de nyáron volt a klímásnál, mondtam, hogy csak néha működik a hűtés. Amikor elhoztam működött a hútés de utána ismét gondok voltak vele, különösen nagy melegben nem ment a klíma. Volt hogy elindult, mentem vele 30 kilométert, visszafele már nem móködött a klíma.

Természetesem megnézetem szerelővel de kíváncsi vagyok, hogy mi okozhatja a problémát.



dec. 1. 10:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Ventillátor utánkapcsoló relé hiba esetleg.

Valami ilyesmi alkatrésznek kell lennie,valőszínű nem pont ilyen,de hasonló:

[link]

dec. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!