Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Facebookon miért írja a sok...

Facebookon miért írja a sok agyhalott mindenhová oda ,hogy télre tökéletes a nyári gumi?

Figyelt kérdés

90%-ban a következő mondatot írjak "hááat régen a Ladára nem is létezett téli gumi csak nyári volt és azzal mentünk a terdig erő hoba"

Ezek nem hallotak még a tapadásrol meg a fék távolságrol?


dec. 1. 15:21
1 2
 1/14 krwkco ***** válasza:
95%

"Facebookon miért írja a sok agyhalott mindenhová oda, hogy télre tökéletes a nyári gumi?"

1. Mert nekik az van és ideológiát keresnek a választásukhoz.

2. Akinek téli van, az meg azt írja, hogy a négyévszakos nem jó "mert ami mindenre jó, az semmire sem jó".

3. Én meg azt mondom, hogy a mai jó minőségű négyévszakosok felveszik a versenyt a kétszer tovább használt közepes télivel és nyárival. (Nekem négyévszakosom van. :-) )

Így működik a világ. Ilyen lény az ember.

dec. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ezek nem hallotak még a tapadásrol meg a fék távolságrol?"

Pontosan. Mert hát ugye havas időben is a 90 az legalább 100-105, aztán ha az első kanyarnál az árokban kötnek ki csak néznek mint borjú az új kapura. Az ilyen agyhalottak nem hisznek a jó tanácsban, majd a saját hülyeségük árán fogják megtapasztalni hogy bizony könnyen el lehet dobni a kocsit nyári gumival.

dec. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Anno, a "Nyári" gumi anyag szerkezetben és mintázatban sokkal jobban hasonlított egy négy évszakos abroncsra, és igen lehetett vele menni télen.

Pl:Barum OR34 vagy Matador MP4

[link]

Mai nyárival halál a tél😉

dec. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
Nyilván ésszel és kellő óvatossággal lehet használni a nyárit is, de a sofőrök 90%-ban nincs meg ez az óvatosság.
dec. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Nem, nem tökéletes télre, de az is ugyanígy túloz aki azt állítja hogy aki azon jár az mindenképp azonnal meghal..

szárazon minusz 2-3 fokig simán nagyobbat autózok a nyárival..


de szerintem vasárnap mostmár átrakom a télit azért.

dec. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt rontjak el sokan, hogy nyárit és télit használnak négyévszakosként és sírnak hogy vagy keveset bír, vagy árokban találják magukat, mert ők a jampik. A dumákkal pedig magukat akarják isteníteni, hogy milyen jól döntöttek.
dec. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A nyolcvanas években nem jártam többször a Tátrában hatalmas hóban amikor még nem is hallottam téligumiról. Esetleg rosszul emlékszem? Minden út szélén roncsok hevertek. Tévedek?
dec. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
baxhatjátok ti a téli, nyári, négyévszakos gumit, ha leszakad 30-40 cm friss hó, és továbbra is hull megállás nélkül. Nálunk jelenleg ez a helyzet. Senki nem megy sehova, semmilyen gumival :D (Németország)
dec. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Te vagy az agyhalott ha ilyen hülyeségeknek felülsz.

Bármilyen kérdés van, akár itt is, fele csak trollkodik mert nem értenek az autóhoz.

De bezzeg ha hall valamit azt szajkózza orrba szájba .

dec. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

8. Hólánccal lehet menni, az igaz hogy csak lassan.

De kb több mint fele autós nem tudja felraki és inkább nem megy sehová.

dec. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!