Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért vannak így megvadulva a...

Miért vannak így megvadulva a biciklisek?

Figyelt kérdés

Számtalan alkalommal tapasztaltam, hogy szétnézés nélkül kikanyarodnak elém a kereszteződésből. Én ugyebár nem szoktam rájuk dudálni, higgadtan kezelem, max elhangzik egy ironikus "okos vagy" kifejezés, szóval nem az a típus vagyok aki kiszáll és agyonveri csak úgy a hülyéket... Valahogy nem tudnak felcseszni😅 Viszont a szembe jövőt mindig megijesztem kicsit mert muszáj vagyok áthúzni a szembe sávba kicsit az autót, hogy ne sodorjam el a tükörrel a biciklist... Azonban ez a kérdés mégis megfogalmazódik bennem, hogy ilyenkor mégis mit gondol a kedves biciklis, hogy majd megállok neki, vagy hogy olyan egyszerűen majd kikerülöm...csak akkor lesz probléma ha majd egyszer keskeny mellékúton játssza ezt el, szemből meg jönnek, aztán akkor jöhet érte a nínó, ha nem tudok megállni... Ráadásul még megbüntetni is engem fognak ahogy ismerem a hatóságokat...

Ti mit gondoltok erről?



2019. nov. 28. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Azt hogy vannak gyökér autósok és gyökér biciklisek, és normálisak is. Én nekem például miért kell a zebránál várnom amíg valamelyik autósban van annyi hogy megáll azzal a kur_va autóval? Úgy is gyorsabb, akkor meg tartsa be a KRESZ-t. Szóval lehet itt mindenkit szidni.. gyökerek mindig vannak.
2019. nov. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De az a durva érted, hogy sokan gyermekkel a hátuk mögött csinálják ezt...


Egyébként egyetértek veled, valóban minden oldalról találunk hülyéket...

2019. nov. 28. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

"Viszont a szembe jövőt mindig megijesztem kicsit mert muszáj vagyok áthúzni a szembe sávba kicsit az autót, hogy ne sodorjam el a tükörrel a biciklist..."


Mondjuk ahelyett, hogy veszélyezteted a szembejövőt és a biciklist is, fékezhettél is volna.

2019. nov. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 Hidd el, alapesetben ezt tenném, de mikor már olyan távolságba van a veszélyfaktor, hogy max guminyikorgással bírnék lefékelni, ráadásul nedves, csúszós is az út akkor inkább a kormánymozdulatot választom...

Múltkor például lakott területen kívül kanyarodott ki elém földútról egy biciklis, én 90km/h val haladtam, szemből meg jöttek, ráadásul út is kanyarodott,na ott visszafojt a lélegzetem is egy pillanatra...

2019. nov. 28. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!