Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy suzuki ignis 1.3 16v...

Van egy suzuki ignis 1.3 16v 2003 Be indul szépen jár motor de ha rá lépek a gázra fulad a motor és le ál mi a lehet a baja valaki segíteni?

Figyelt kérdés
dec. 4. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha típushiba, Ignis csoportban tudnak segíteni. Én haldokló benzinpumpára tippelnék. Ezt úgy tudod kizárni, ha fújsz egy kis féktisztítót a légszűrő helyére, ha úgy beindítod, és úgy már reagál a gázra, akkor benzin ellátási hiba van.
dec. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem most egy nagyon elhanyagolt renaultnál van volt hasonló hiba, gázadásra ki akart ugrani a motor a helyéről, gyertyakábel csere ezt megoldotta, de még mindig ír ki égéskimaradást, meg kopogásérzéeklő hibát. Utóbbit is cseréltem.

Lehet légtömegmérő, gyenge AC nyomás, vagy még egy rakat más érzékelő.

Hibakódot kellene olvasni.

dec. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Be fújtam féktisztitot és reagált rá szóval valószínű hogy a üzemanyag szivattyú meg adta magát?
dec. 5. 00:49
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Nem, így megtudtad, valamiért nem kap elég üzemanyagot. Üzemanyag rendszeren belül bármi lehet rossz. Következő lépés a hibakód kiolvasás. Van check engine?
dec. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Meg oldott a probléma!!!

Meg adta magát a katalizátorom és az miat fuladt a kocsi


Köszönöm mindenkinek azért!

dec. 6. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!