Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha bèna vagyok a vezetèsben...

Ha bèna vagyok a vezetèsben akkor menjek inkàbb a megyeszèkhelyről tanulni egy kisebb forgalmú helyre ?

Figyelt kérdés

Mert szeretnèk oktatót vàltani, de volt aki azt mondta nem az oktató a gond, hanem ez egy nehèz hely tanulni forgalmas nagyvàros , nem Bp de igazi dzsumbuj. Van lehetőség a megyén belül egy kisebb városban tanulni ahol 25 ezren laknak az úgy jobb lenne ha oda járnèk vezetni ott tanulnèk? Aztán ha sikerül ott megtanulni es meglesz a jogsi utána àt szoktatn magam a nagyobb vàrosra.

Én a megyeszèkhely ès a vàros között lakom ( a megyeszékhely van közelebb ) egy faluban , de későbbiekben meló ès stb miatt a megyeszékhelyre kellene jàrni.


dec. 11. 09:37
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

Nem látom értelmét.

Ha egy megyeszékhelyen nem tudsz megtanulni, akkor vagy az oktatóval van gond vagy te vagy rá alkalmatlan.

dec. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1 akkor szerinted mindegy az hogy mekkora a forgalom??
dec. 11. 09:49
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Bizonyos határok között mindegy.

Egyébként egyszer itt a gyakorin olvastam, hogy Budapesten sem a forgalmas környékeken tanulnak/vizsgáznak a tanulóvezetők. SZóval tkp a helyszín mindegy, bárhol vagy az országban.

Egyébként a lakóhelyedről máshova eljárni tanulni az nagy szívás. Hogyan utaznál oda és hogyan vissza? Ha busszal/vonattal mennél, annak menetrendjéhez kéne igazítani az órát vagy neked egy óra vezetéssel (plusz az utazással) elmenne az egész délutánod és az estéd. Arról nem is beszélve, hogy ott alig van oktató, épp ezért inkább faluról, kisvárosból járnak be nagyobb városokba vezetni tanulni az emberek.

dec. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%

Minap láttam olyan helyet, ahol nekem rémálom kifordulni, na ott volt a tanuló vezető, fiatal kiscsaj a volán mögött, vén b.zi meg ott pattogott a jobb oldalon az ülésen.

Gondoltam ha ez normális, én vagyok a molylepke.

dec. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3 Igen vonattal utaznék oda, időben így is elmegy rà de nem bánnám a plusz egy óra utazást ha ott könnyebb/ egyszerűbb a vezetés.


4 Sajnos velem is sokat ordibál az oktató.0

dec. 11. 10:22
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Ha béna vagy a vezetésben, akkor menjél busszal.
dec. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Válts oktatót! De ehhez nem kell elmenni a nagyvárosból. Tanulj ott, ahol élsz, egy másik oktatótól. A lányom képtelen volt levizsgázni, úgy stresszelte az oktatója. Oktatót váltott - és 10 óra pluszvezetés után az új oktatóval simán levizsgázott.
dec. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hulyeseg. Inkabb az oktato mellett szokd meg a forgalmat korulotted, amig az gondot okoz, nem vagy alkalmas onallo vezetesre. Barmikor keveredhetsz varatlanul nagy forgalomba meg mindenfele fura helyzetbe, inkabb oktato mellett keszulj fel lelkikeg az ilyenre.
dec. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

7. Nem a megyeszékhelyen lakom ahol tanulok vezetni hanem egy kis faluban a környékèn.


8 Nem tervezek nagy forgalomba járni, csak vidèken igen rossz a közlekedés és emiatt lètszüksèglet az autó. Nagyon nagy forgalmú helyekre, vagy hosszú utakra nem mennèk.

dec. 11. 11:44
 10/10 anonim válasza:

Ezt a hülyeséget...

Nem az oktatón múlik??

De rajta múlik. Nekem is oktatóváltás után lett meg a jogsim. Sőt mondta is nekem az oktatóim közül mindkettő, hogy 3 bukó után mindenképp válts oktatót.


Nyugottan válts oktatót, vele is vezess jó pár órát, kell vegyél még órákat, bele fogsz jönni.

dec. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!