Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közgazdász diplomával el...

Közgazdász diplomával el lehet helyezkedni vidéken? Megyeszékhely vagy kisebb város körül?

Figyelt kérdés

2020. okt. 1. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Miért ne lehetne. Kivagyok ettől a vidékizéstől. Meg hogy sokak szerint Budapesten kívül már nincs élet. 🤣
2020. okt. 2. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1#

Hát, rendes állás nem sok van vidéken.Ami meg van, az fizetni nem akar rendes bért.

Többnyire csak operátori, meg boltos.


Budapesten rengeteg lehetőség van.


Kérdező, megyeszékhelyen talán ellehet vele, de kisvárosban kevésbé.

2020. okt. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Közgazdász diplomám van közöm nincs Budapesthez mégis jó a fizetésem. 😃


Én nem állítottam azt hogy Pesten ne lenne több lehetőség, csak azt hogy "vidéken" is vannak igazán jó helyek és nem csak egy kettő. Tehát igen érdemes elhelyezkedni megyeszékhely körül. Én is ott vagyok.

2020. okt. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3

Milyen szakon végeztél?

2020. okt. 2. 23:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Ellátási lánc menedzsment, de ez már mester szak az alap diplomám nem közgazdász diploma. De ez már az.

Beszerző vagyok

2020. okt. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!