Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért engedtek át a forgalmi...

Miért engedtek át a forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés

Volt két, bukást okozó, súlyos hibám, mégis átengedett a vizsgáztató. Konkrétan már azt hittem azért nem kell bemutatnom az Y megfordulást, mert úgyis bukás, de közben meg azért mert már beírta, hogy átmentem és csak úgy nem kérte.

Nagyon nehéz útvonalat húztam és elméletileg ez a vizsgáztató nem túl elnéző. Az elején nem csináltam meg a fékpróbát és egy helyen kötelező jobbra kanyarodó utcában nem indexeltem, emellett voltak kisebb bakik. Ezeken kívül biztonságosan és körültekintően vezettem.

Valakinek van ötlete miért engedett át mégis?

17/L



dec. 11. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mellékelsz egy képet? Na persze nem a vizsgabiztosról! - bár, az is jöhet, hátha látszik, hogy mi nem stimmel vele...
dec. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Ezek olyan "bukást okozó" hibák, amik a vizsgabiztos jóindulatán múlnak. Kanyarodó sávban a sofőrök 90%-a nem indexel. Fékpróbát sem csinál kb. senki.
dec. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Vedd karácsonyi ajándéknak!
dec. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
oboa
dec. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

2

"Kanyarodó sávban a sofőrök 90%-a nem indexel." Nagyvárosokban, Budapesten - talán. Mindenhol máshol kb. fordított az arány.

dec. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 én szoktam indexelni, de általában ezzel egyedül vagyok... 😅 csak azt mondom, amit napi szinten tapasztalok (2-es voltam)
dec. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6 sajnálom. Szerintem javult egy kicsit ez a helyzet.
dec. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Dejó neked. Engem azért buktattak meg mert bevágott elém egy autó én meg hirtelen fèkeztem. Ezekszerint a szerencsèn múlik akkor.
jan. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!