Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyenért nem szólnak meg, nem...

Scream85 kérdése:

Ilyenért nem szólnak meg, nem néznek csúnyán a szalonban?

Figyelt kérdés

Bocs a hülye kérdésért :)

Ha autót szeretnénk venni, de több márka szalonjában is megnézzük a különböző típusokat külsőre belsőre, de még nem konkrét vásárlási szándékkal megyünk akkor nem "szólnak meg"? :)


máj. 23. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
En igy jartam vegig 4 szalont majd az egyikben kaptam egy elutasithatatlan ajanlatot igy azt vettem meg.
máj. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az alkalmazottak idegeskedhetnek magukban, hogy nincs belőletek jutalék, de nem jogosan. Azért van a szalon, hogy kipróbáld és eldöntsd mit szeretnél. Ne érezd magad kicsit sem kellemetlenül, vevő jelölt vagy, azért vannak hogy segítsenek.
máj. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért szólnának meg? Egy időben, amíg szervizben volt az autóm és várnom kellett egy-két órát helyben, simán bementem a szalon részlegbe, hogy elüssem az időt és megnéztem milyen új autókat árulnak. Ezt ott is elmondtam, nem zavartak el. Pár évvel később itt rendeltemmeg a következő új autómat.

Ez olyan, hogy a teszkóban a húspultnál sem zavarnak el, mert ha csak megnézed a kínálatot, de nem szimpatikus és végül nem veszel semmit, ott sem ordítanak rád, hogy mi a fa..t nézelődsz! Kultúrált helyen az autószalonban sem teszik. Sokszor a nézelődőből lesz a vásárló.

máj. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Dehogynem, oda fognak üvölteni dülledő szemekkel: "Mit akar maga itt? Mit... MIT AKAR MAGA ITT???"
máj. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
34%
Hát remélem, nem. Engem nem szóltak le, de az undorító, amikor be van zárva a kocsi és riasztó van, holott a szalonban van benn.
máj. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Miért undorító? Saját tulajdonuk, ott és akkor zárják be, amikor akarják. Amikor szóltam, nekem készségesen kinyitották.
máj. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 krwkco ***** válasza:
50%

"de az undorító, amikor be van zárva a kocsi és riasztó van, holott a szalonban van benn."

Ez szakmai fogás. Ha meg akarod nézni, akkor meg kell kérned egy alkalmazottat, hogy nyissa ki. És akkor ő tájékozódhat, hogy mit szeretnél, mire tud rábeszélni. Ez vezet az eladáshoz. Ami - a szalon célja.

máj. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!