Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót lehet venni...

Milyen autót lehet venni Magyarországon €1000-ért? Érvényes műszakival

Figyelt kérdés
Kb ezer euróért legalább fél (de inkább egy) évig érvényes műszakival kb milyen autót lehet Magyarországon kapni?

dec. 16. 18:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Suzuki Swift például.


Viszont igazából hasznaltauto.hu, megadod az árat, kívánt műszaki lejáratot, aztán ami nem rohad és még -megáll, azt meg kell venni.

dec. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Öreg szart.
dec. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
dec. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

#1 "még -megáll"


Tudom hogy elírás vagy autocorrect, de ez így ebben a formában is annyira tökéletes. :D

dec. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nekem igazából a következőek a lényeges szempontok:

- Minnél kevesebbet kelljen költeni rá

- Előny ha kisebb, mert úgy könnyebb parkolóhelyet találni, illetve kevesebbet fogyasszon

- A megvásárlástól számítva még 1-2 évig ne essen szét és ne nagyon kelljen rá bármit is költeni


Ezek a fő szempontok

dec. 16. 20:08
 6/17 anonim ***** válasza:

Ennyi penzert 10 eve is nehez volt olyan kocsit talalni ami nem volt szetrohadva, nem cigany adja lealazva, stb.


Most lehetetlen.


500-700e -tol realis.

Meghogy ne kelljen kolteni ra. Almodj kiralylany...

dec. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Pedig a korábbi autómat 950 euróért vettem, 2000-es kiadású Nissan, noha szét van rozsdásodva, de a két év alatt amióta megvan csak egyetlenegyszer vittem olajcserére. És kb ennyit kellett rá költenem összesen.
dec. 16. 20:29
 8/17 mindentudó99 ***** válasza:
De nem ennyit kellett volna mert ki kellene lakatolni.
dec. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nekem az a lényeg, hogy a következő 1-2 évben a lehető legkevesebb pénzt vigye. Utána úgyis lesz több pénzem és veszek majd jobbat.
dec. 16. 21:36
 10/17 anonim ***** válasza:

Mikor vetted a korábbi autódat?


Az, hogy nem kellett rá költeni, két dolgot jelent: nem zavartak a hibái, illetve szerencséd volt, hogy kifogtál egy kevésbé tré darabot.


Egyébként ennyi pénzért esélyesebb, hogy egy hulladékot veszel, mint az ellenkezője. Persze az is lehet, hogy sikerül, de kicsi az esély rá.

dec. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!